Cengiz Kurtoğlu

Cengiz Kurtoğlu, Laz asıllı olan Cengiz Kurtoğlu, öğrenim hayatını Arhavi’de tamamladı. Memleketinde bulunan çay fabrikasında memur olarak çalışmaya başlayan Kurtoğlu, daha sonra Arhavi’de “Ciha Dağı Efsanesi” isimli bir orkestra kurarak müziğe giriş yaptı[1]. 20 yaşında yani 1979 yılında askerlik yapmak için Ankara’ya gitti, ilk çocuğu Orçun o sırada dünyaya geldi. Dönüşte bir süre Arhavi’de kalan Kurtoğlu, 1982’de İstanbul’a gelerek ilk kaydını dönemin ünlü plakçılarından Şahin Özer’e gönderdi. 1984’te ilk albümü Sen Sözden Anlamaz Mısın çıktı. Unutulan, Gelin Etmişler, Gelin Olmuş Gidiyorsun, Okul Yılları, Resmini Öptüm de Yattım, Bizim Şarkımız, Küllenen Aşk, Kabul Edemem, Gece Olunca, Yıllarım, Liselim, Duvardaki Resim, Daha Yokluğunun İlk Akşamında gibi şarkılarıyla tanınır. Zaman zaman Karadeniz müzikleri de söylemiştir.

Cengiz Kurtoğlu Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Cengiz Kurtoğlu Konser Videosu

Cengiz Kurtoğlu Fotoğrafları

Cengiz Kurtoğlu Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Cengiz Kurtoğlu ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Cengiz Kurtoğlu ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Cengiz Kurtoğlu ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Cengiz Kurtoğlu Whatsapp: 0541 612 35 35

Cengiz Kurtoğlu Telefon: 0541 612 35 35

Cengiz Kurtoğlu Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Cengiz Kurtoğlu ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Cengiz Kurtoğlu hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Cengiz Kurtoğlu ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Cengiz Kurtoğlu ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Cengiz Kurtoğlu Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey