İsmail Özkan

İsmail Özkan, Müzik dünyasının sevilen seslerinden İsmail Özkan 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Balıkesir Bigadiç’li olan sanatçı’nın gerçek soyadı ise Aslantaş’tır.

Babası Bayram Aslantaş uzun yıllar Koray Lisesi’nde fizik öğretmenliği yapmıştır.

İlk sahne deneyimini Barış Manço‘nun 7’den 77’ye isimli programı ile gerçekleştirdiğini belirten İsmail Özkan Ali Şuuri İlköğretim Okulu’nun ardından Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nde orta ve Lise tahsilini tamamlamıştır. Lise eğitiminin ardından Diş Hekimliğini kazanmış ancak gönlünde müzik olması nedeni ile İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı sınavlarına girmiş ve kazanmıştır. Bir sene İTÜ Konservatuvar bölümünde okumuş ardından ablasının da İzmir’de okuması ve ailesininde isteği ile Ege Üniversitesinde Ses eğitimini tamamlamıştır.

Özellikle çıkış şarkısı olan Hayal Gözlüm ile internet üzerinde de rekor kırmış ve bu şarkısı kısa sürede 7 Milyon izlenme rekorunu elde etmiştir.

İsmail Özkan Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

İsmail Özkan Konser Videosu

İsmail Özkan Fotoğrafları

İsmail Özkan Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

İsmail Özkan ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. İsmail Özkan ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. İsmail Özkan ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

İsmail Özkan Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

İsmail Özkan ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda İsmail Özkan hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. İsmail Özkan ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. İsmail Özkan ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

İsmail Özkan Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey

İsmail Özkan, İsmail Özkan İletişim Bilgileri, İsmail Özkan Konser, İsmail Özkan Menajerlik, İsmail Özkan Rezervasyon, İsmail Özkan Telefon Numarası, İsmail Özkan Konser Ücreti, İsmail Özkan Sahne Fiyatı