Fatma İşcan

Fatma İşcan, 2012 yılında O Ses Türkiye yarışması ile sesini duyuran Fatma İşcan Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Musikisi mezunudur. Babasının desteği ile müzik ile ilgilenmeye başlamış ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür.

1990 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Fatma İşcan İzmir doğumludur. O Ses Türkiye yarışmasında finale kadar yükselmiş ve müzik severlerden tam not almıştır.

Yarışmanın ardından müzik kariyerini sürdüren Fatma İşcan 2017 yılında Saltanat isimli şarkısı ile müzik dünyasındaki yerini almıştır.

Sıla’nın kendisinin idolü olduğunu belirten İşcan ayrıca Yıldız Tilbe ve Ebru Gündeş içinde kendisinin idollerinden olduğunu belirtmiştir. Bir çok müzik severin yeni bir Ebru GÜndeş doğuyor yakıştırmasına ise müzik severlere böyle bir duygu ve izlenim yaşattıysam ne mutlu bana diye açıklama yapmıştır.

Baba tarafından aslen Şanlıurfa’lıdır.

Fatma İşcan Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Fatma İşcan Konser Videosu

Fatma İşcan Fotoğrafları

Fatma İşcan Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Fatma İşcan ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Fatma İşcan ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Fatma İşcan ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Fatma İşcan Whatsapp: 0541 612 35 35

Fatma İşcan Telefon: 0541 612 35 35

Fatma İşcan Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Fatma İşcan ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Fatma İşcan hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Fatma İşcan ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Fatma İşcan ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Fatma İşcan Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey