Zeynep Bastık

Zeynep Bastık, 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de doğdu.[1][2] Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökenlidir.[3] 2010’da İzmir’de cover grubu “Jackpot” ile profesyonel müziğe başladı. 2012’ye kadar bu grupla birlikte İzmir, Eskişehir ve Bursa gibi şehirlerde sahne aldı. Bir süre Anadolu Ateşi’nde dansçı olarak da yer aldı.[1] Murat Dalkılıç’ın “Lüzumsuz Savaş” adlı şarkısına vokalistlik yaptı ve Dalkılıç’ın vokalistliğine üç yıl devam etti. Dalkılıç’ın desteğiyle ilk teklisi “Fırça”yı 2014 yılında yayımladı. Ardından Dalkılıç’ın vokalistliğini bırakıp solo kariyerine devam etti. Rapçi Ezhel’in “Felaket” adlı şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakaladı.[4] Bu cover dışında Fikri Karayel, Harun Kolçak, Ümit Sayın gibi isimlerin şarkılarını seslendirdi ve YouTube üzerinden yayımladı. Bu cover’lar tanınmasında etkili oldu.[5][6] Anıl Piyancı ile birlikte 2019’un Haziran ayında “Bırakman Doğru mu?” isimli bir tekli yayımlandı. Ayrıca Adı Mutluluk, Yasak Elma, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli gençlik dizilerinde rol aldı.[7]

2019’da Adidas’ın, 2020’de ise Elidor’un reklam yüzü oldu.[8][9] 2021’de ise Exxen’de yayınlanan Zeynep Bastık ve Konukları adlı programı sundu.

Müzikal tarz
Bastık, ağırlıkla akustik ve elektronik müzik icra etmektedir. Tolga Akyıldız’a göre Aylin Aslım, İzel, Ferda Anıl Yarkın, Kenan Doğulu, Levent Yüksel, Jabbar, Tarkan, Mustafa Sandal, Şebnem Ferah, Harun Kolçak, Ajda Pekkan, Nilüfer, Kerim Tekin, Şahsenem, Pinhâni ve Sezen Aksu gibi isimlerin eserlerini seslendirmesi ve muhtelif isimlerle düet yapıp yayımlaması, dijital dünyanın müzisyenliğine katkısına örnektir.[10] Bastık bu avantajla ön plana çıkabilmiştir.[11] Hemen aynı aralıkta çıkış yakalayan Can Ozan da Bastık’la yaptığı düet sonrasında dinlenme oranının kayda değer bir artışa geçtiğini ifade etmiştir.

Zeynep Bastık Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Zeynep Bastık Konser Videosu

Zeynep Bastık Fotoğrafları

Zeynep Bastık Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Zeynep Bastık ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Zeynep Bastık ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Zeynep Bastık ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Zeynep Bastık Whatsapp: 0541 612 35 35

Zeynep Bastık Telefon: 0541 612 35 35

Zeynep Bastık Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Zeynep Bastık ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Zeynep Bastık hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Zeynep Bastık ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Zeynep Bastık ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Zeynep Bastık Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey