Fatih Ürek

Fatih Ürek, Erzurum’da bir sucuk fabrikasında kasaplık yapan Şerafettin Ürek’in 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi.[3] 3 kız kardeşi vardır.[3] Henüz 1 yaşında iken ailesi Bursa’ya göçtü.[3] Ürek eşcinseldir.

15 yaşında Bursa Devlet Tiyatrosu’nun figüran kadrosuna girdi. 20 yaşına kadar tiyatroda çalıştı. Mahir Canova’dan dersler gördü. Ancak tiyatrodan devam etmedi. Bu dönem züccaciyeci ve mobilyacıda çalıştı.

Ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Taylan Gazinosunda çalıştıktan sonra İstanbul’a taşındı.

İlk albümü Yaktı Yaktı’yı Raks Müzik etiketiyle 1993 yılında yayınlayan sanatçı bu albümünde, ilk olarak Bülent Ersoy’un Sefam Olsun albümünde seslendirdiği aynı isimli şarkıya yeni yorumuyla yer vermiş, 1995 yılında çıkardığı Sen İki Gözümsün albümünde pop şarkılarının yanı sırasında klasik şarkılara da yer vermiştir. 1997 yılında Reyting Hamdi programında Fred Çakmaktaş’ı canlandırdı.

2008 yılında adından sıkça söz ettiren Sus albümü ile 13 yıllık bir aranın ardından giriş yapan sanatçı bu albümünde seslendirdiği “Hadi Hadi” ve “Sus” şarkılarıyla müzik listelerinde üst sıralara kadar yükselmiştir. Hayde albümünde “Hayde” ve “Yedi Tepe” şarkılarının düzenlemelerinde Emrah Karaduman ile çalışmıştır.

2011 yılında Praktiker’in reklamlarında oynadı. Kanal D’de yayımlanan Gelinim Mutfakta adlı yemek yarışmasının 2018-2020 yılları arasında sunuculuğunu yaptı. Show TV’de yayımlanan Kuaförüm Sensin adlı yarışmada jürilik yapmıştır.

Fatih Ürek Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Fatih Ürek Konser Videosu

 

Fatih Ürek Fotoğrafları

Fatih Ürek Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Fatih Ürek ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Fatih Ürek ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Fatih Ürek ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Fatih Ürek Whatsapp: 0541 612 35 35

Fatih Ürek Telefon: 0541 612 35 35

Fatih Ürek Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Fatih Ürek ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Fatih Ürek hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Fatih Ürek ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Fatih Ürek ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Fatih Ürek Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey