Uğur Işılak

Uğur Işılak, on iki yaşlarında ağabeyi Abdullah Işılak’tan, bağlama dersleri alarak bağlama çalmayı öğrendi. Bağlamada ustalaşmasıyla birlikte, genelde halk edebiyatı normlarında yazdığı şiirlerini, on üç yaşında bestelemeye başladı. İlk, orta ve lise tahsilini Almanya’da tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir. Konya/Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde öğrenim görmüştür. Açıköğretim İktisat Fakültesini bitirdi. Fatih Ünivesitesi Edebiyat Öğretmenliği Bölümüne devam etti.

1987 yılından itibaren ilk çalışmasını yaparak profesyonel olarak müzik hayatına başlamıştır ve Avrupa’nın muhtelif yerlerinde konserler vermiştir. 1990 yılında Almanya’da kendine ait ses kayıt stüdyosu kurarak aranje ve tonmaisterlik yapmaya başlamıştır. İlk solo albümünü 1988 yılında “Vatanın Kurbanıyım” ile müzik piyasasına giriş yapan Işılak, 1998 yılında Türkiye’ye dönerek çalışmalarına devam etmiştir. Aynı yıl İstanbul’da ‘Divan Müzik’ şirketini kurdu.

Sanatçı, ardından 2001 yılında çıkardığı “Yıldırım Gibi” adlı albümünün promosyonuna paralel olarak 8 hafta “Uğur Işılak’la Ozanca” isimli kendi TV programını sundu. Uğur Işılak, 2008 – 2010 yılları arasında ATV Avrupa kanalında 32 hafta düzenli olarak ‘’Uğur Işılak’la Yıldırım Gibi” İsimli TV programını hazırlayıp sundu. Daha sonra“Söz pazarı” ve TRT Haber kanalında “Yeni Şeyler Söylemek lazım” isimli programlar yaptı. 2002 yılında “Ben Ağlarsam Kıyamet Kopar” adlı albümünü piyasaya sürmüştür.

TRT, ATV, 360tv başta olmak üzere birçok ulusal kanalda kültür-sanat programları yapmıştır. Bunların arasında Necip Fazıl Kısakürek, Mehmet Akif Ersoy, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim ve bin yıllık edebiyat tarihimizde yer alan önemli şair ve ozanlardan sadeleştirme yaparak derlediği ve bestelediği onlarca eserden oluşan albümler bulunmaktadır. Yaptığı kültürel çalışmalar sayesinde birçok ödüle layık görüldü. 2012 yılında Necip Fazıl Kısakürek’in şiirlerinden oluşan “Üstad” albümünü çıkarmıştır.

2002 yılında “Haydi Anadolu”, 2008 yılında “Her şey Türkiye İçin”, 2014 yılında “İnandık Hakka”, “Dombra” ve 2015 yılında “Söyle Var Mısın” eserlerini AK Parti seçim müziği olarak hazırlamıştır.[2] Ayrıca 2002 yılında CHP’nin yurt gezilerinde kullandığı “Haydi Anadolu” şarkısının söz yazarı ve bestecisidir.

Uğur Işılak Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Uğur Işılak Konser Videosu

Uğur Işılak Fotoğrafları

Uğur Işılak Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Uğur Işılak ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Uğur Işılak ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Uğur Işılak ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Uğur Işılak Whatsapp: 0541 612 35 35

Uğur Işılak Telefon: 0541 612 35 35

Uğur Işılak Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Uğur Işılak ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Uğur Işılak hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Uğur Işılak ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Uğur Işılak ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Uğur Işılak Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey