Şebnem Ferah

Şebnem Ferah, Üsküp’ten Yalova’ya göç eden bir ailenin üç kızından en küçüğü olarak, 12 Nisan 1972 tarihinde Yalova’da dünyaya geldi.

Şebnem Ferah’ın müziğe olan ilgisi 5-6 yaşlarında başlamış ve müzikle tanışmasında ailesinin çok büyük rolü olmuştur. Ferah’ın ailesinde hemen hemen herkes müzikle iç içe ve evin her köşesinde enstrüman olduğu için müzik konusunda bilgili ve hazır olarak piyasaya atıldı.

İlkokulda mandolin ve solfej dersleri almaya başladı, okul orkestrasında da solistlik yaptı. Liseyi Bursa Özel Namık Sözeri Lisesinde yatılı bir öğrenci olarak okudu ve bu dönemler Şebnem Ferah’ın kendisini tanımasına, tek başına ayakta kalmasına yardımcı oldu.

Şebnem Ferah’ın müzik hayatı daha sonra okul orkestraları ve küçük topluluklarla devam etmiştir. Lise yıllarında “Pegasus” adlı grubuyla beraber çalışan ama kafasında bir kız grubu hayali olan Ferah, 80’lerin ortasında Bursa’da açılan bir stüdyo sayesinde Sedat Yıldırım Sarıca ile tanışmış ve bu hayalini 1988 yılında kurduğu “Volvox” grubuyla gerçekleştirmiştir. Müzik ile daha yoğun ilgilenebilmek için ODTÜ Ekonomi Bölümü’nü 2. sınıftan terk etmiş ve daha sonra İstanbul’a gelince İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümüne kaydolmuştur. Dr. Skull’un emeklilik konserinde Özlem Tekin ile birlikte ön grup olarak çıkmışlardır.

1994 yılında Volvox grubunun dağılması sonucu Şebnem Ferah bireysel çalışmalarına başlamıştır. Onno Tunç ve Sezen Aksu ile karşılaşmasıyla müzik yaşamında yeni bir sayfa açılmıştır. 3 oktavlık bir ses aralığına sahiptir

Şebnem Ferah Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Şebnem Ferah Konser Videosu

Şebnem Ferah Fotoğrafları

Şebnem Ferah Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Şebnem Ferah ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Şebnem Ferah ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Şebnem Ferah ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Şebnem Ferah Whatsapp: 0541 612 35 35

Şebnem Ferah Telefon: 0541 612 35 35

Şebnem Ferah Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Şebnem Ferah ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Şebnem Ferah hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Şebnem Ferah ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Şebnem Ferah ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Şebnem Ferah Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey