Murat Dalkılıç

Murat Dalkılıç, (d. 7 Ağustos 1983, İzmir), ya da doğum adıyla Sırrı Murat Dalkılıç, Türk şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. İzmir’de doğdu ve üniversite öncesi eğitimini Aydın’da tamamladı. Başta basketbol odaklı bir kariyerin peşine düşmeyi hedeflerken daha sonradan fikir değiştirerek müzik odaklı bir kariyer yakalamayı amaçladı ve çeşitli küçük işletmelerde sahneye çıktı. Üniversiteyi Beykent Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi görerek tamamladı.[1]

2008’de “Kasaba” şarkısıyla çıkış yaptı ve 2010’da “La Fontaine”, “Külah” ve “Dönmem” gibi şarkılara yer verdiği ilk stüdyo albümü Merhaba’yı yayımladı. Ardından 2012’den başlayarak iki yıl aralıklarla Bir Güzellik Yap, Daha Derine ve Epik albümlerini piyasaya sürdü. Bu çalışmalara dahil edilen “Bir Güzellik Yap”, “Kader”, “Lüzumsuz Savaş”, “Bir Hayli”, “Neyleyim İstanbul’u” ve “Derine” gibi şarkılarla Türkiye’de çeşitli müzik listelerine girdi.

Bugüne kadar iki Türkiye Video Müzik Ödülü ve bir Altın Kelebek Ödülü kazanan Murat Dalkılıç, müzikal kariyerinin yanı sıra 2014’te Söyle Söyleyebilirsen yarışmasını sundu ve Sil Baştan dizisinde oynadı.

Murat Dalkılıç Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Murat Dalkılıç Konser Videosu

Murat Dalkılıç Fotoğrafları

Murat Dalkılıç Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Murat Dalkılıç ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Murat Dalkılıç ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Murat Dalkılıç ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Murat Dalkılıç Whatsapp: 0541 612 35 35

Murat Dalkılıç Telefon: 0541 612 35 35

Murat Dalkılıç Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Murat Dalkılıç ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Murat Dalkılıç hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Murat Dalkılıç ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Murat Dalkılıç ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Murat Dalkılıç Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey