Ezhel

Ezhel, veya gerçek adıyla Sercan İpekçioğlu (d. 1 Temmuz 1991, Çankaya, Ankara), Türk rapçi, şarkıcı ve söz yazarıdır. 2017’de yayımladığı ilk stüdyo albümü Müptezhel ile tanınmaya başlanan İpekçioğlu, Türkçe rap sahnesinin önde gelen müzisyenlerinden biri olmuştur.

İpekçioğlu, 1 Temmuz 1991 tarihinde Ankara’da doğdu ve annesi tarafından büyütüldü. Babası Sermet İpekçioğlu bir gazeteci, annesi Ulya Turgut ise emekli Devlet Dansçısıydı.[3] 12 yaşında iken rap müzik ile ilgilenmeye başlayan İpekçioğlu, 15 yaşındayken liseyi bıraktı. CJ, Ice ve Ais Ezhel isimleri altında müzik kariyerine başlayan İpekçioğlu, ilerleyen dönemlerde ‘Ezhel’ adını benimsedi. 2017’de ilk stüdyo albümü Müptezhel’i yayınladı ve bu albümün ardından geniş kitleler tarafından dinlenmeye başladı. 2018 Mayıs ayında tutuklanmasının ardından serbest bırakılması için çeşitli müzisyenler ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle kampanyalar başlatıldı ve sosyal medyada destek gördü. Aynı yılın Haziran ayında İpekçioğlu’nun beraatine karar verildi. İlerleyen dönemlerde çeşitli singlelar ile Lights Out ve Made in Turkey albümlerini yayınladı.

Ezhel Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Ezhel Konser Videosu

Ezhel Fotoğrafları

 

Ezhel Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Ezhel ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Ezhel ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Ezhel ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ezhel Whatsapp: 0541 612 35 35

Ezhel Telefon: 0541 612 35 35

Ezhel Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Ezhel ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Ezhel hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Ezhel ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Ezhel ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Ezhel Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey