Soner Sarıkabadayı

Soner Sarıkabadayı, 8 Aralık 1978 tarihinde Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde doğmuştur. Annesinin adı Güngör, babasının adı Hasan’dır. Perihan ve Zafer adında 2 kardeşi vardır. 4 yaşına kadar ailesiyle Kahramanmaraş’ta yaşayan Soner Sarıkabadayı, daha sonra ailesi ile Mersin’e yerleşmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini de Mersin’de tamamlamıştır. Üniversite hayatına İstanbul’da devam etmiştir ve İstanbul’a yerleşmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İktisat bölümünü okuyorken müziğe olan ilgisinden dolayı klasik gitar dersleri almaya başlar. 2008 yılında sınavlara giren Sarıkabadayı, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Klasik Gitar bölümünü kazanır ve aynı yıl bu bölümden mezun olur.

Müzik hayatı
İlk albümünü 2001 yılında çıkartmıştır. Albümün adı “Kara”dır. Bu albümden istediği başarıyı elde edemeyen Soner Sarıkabadayı, 2009 yılında çıkardığı Buz adlı albümüyle büyük başarı elde etmiş ve kendini yükseltmiştir. 2010 yılında Pas ve Sadem adlı albümlerini çıkartmıştır. Soner Sarıkabadayı müzikteki yeteneği ile Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden biri olmuştur. Söz yazarlığı da yapan Sarıkabadayı, sanatçılara verdiği besteleri ile de ses getirmiştir.

Soner Sarıkabadayı Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Soner Sarıkabadayı Konser Videosu

Soner Sarıkabadayı Fotoğrafları

Soner Sarıkabadayı Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Soner Sarıkabadayı ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Soner Sarıkabadayı ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Soner Sarıkabadayı ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Soner Sarıkabadayı Whatsapp: 0541 612 35 35

Soner Sarıkabadayı Telefon: 0541 612 35 35

Soner Sarıkabadayı Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Soner Sarıkabadayı ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Soner Sarıkabadayı hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Soner Sarıkabadayı ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Soner Sarıkabadayı ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Soner Sarıkabadayı Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey