Mustafa Keser

Mustafa Keser, Maden doğumlu olan ve aynı yerde çocukluğu geçen Mustafa Keser; ilk ve orta öğrenimini Maden’de, lise tahsilini Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi ve Sivas 4 Eylül Lisesinde tamamlamıştır. Babası müzisyen olan sanatçı ortaokul ve lise yıllarında keman, ud, bağlama gibi enstrümanları iyi derecede çalmasını öğrenmiştir.

1975 yılında TRT’nin açmış olduğu amatör ses yarışmasını Türk Halk Müziği dalında kazanmış ve 1982 yılına kadar TRT İzmir Radyosu’nda mahalli sanatçı olarak görev yapmıştır. Kâni Karaca’dan müzik dersleri almıştır.

Mustafa Keser Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Mustafa Keser Konser Videosu

Mustafa Keser Fotoğrafları

Mustafa Keser Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Mustafa Keser ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Mustafa Keser ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Mustafa Keser ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Keser Whatsapp: 0541 612 35 35

Mustafa Keser Telefon: 0541 612 35 35

Mustafa Keser Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Mustafa Keser ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Mustafa Keser hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Mustafa Keser ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Mustafa Keser ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Mustafa Keser Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey