Yeni Türkü

Yeni Türkü, 1977 yılında Derya Köroğlu, Zerrin Yaşar ve Selim Atakan’ın Ankara’da kurduğu müzik topluluğudur. Topluluğun isim babalığını şair ve yazar Yaşar Miraç yapmıştır. Yeni Türkü, sadece Yaşar Miraç’ın 1979’da Nisan-Mayıs-Haziran aylarında çıkan edebiyat dergisi değil, ayrıca halk türkülerinin yeniden yorumlanmasına dayanan Güney Amerika orijinli bir müzik akımıdır. Bu akımın dünyadaki temsilciliğini Şilili topluluk Inti Illimani yapmıştır. 1979’da ilk albümü Buğdayın Türküsü’nü çıkaran grup 10 stüdyo albümü, 2 film müziği albümü, 2 de konser albümü yayınladı. Yıllar içinde Eftal Küçük, Tuncer Tercan, Cengiz Onural, Fuat Oburoğlu, Murat Buket gibi müzisyenleri barındıran grubun kuruluşundan bu yana her zaman kadroda bulunan tek elemanı Derya Köroğlu’dur.

Yeni Türkü Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Yeni Türkü Konser Videosu

Yeni Türkü Fotoğrafları

Yeni Türkü Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Yeni Türkü ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Yeni Türkü ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Yeni Türkü ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Yeni Türkü Whatsapp: 0541 612 35 35

Yeni Türkü Telefon: 0541 612 35 35

Yeni Türkü Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Yeni Türkü ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Yeni Türkü hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Yeni Türkü ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Yeni Türkü ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Yeni Türkü Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey