İlyas Yalçıntaş

İlyas Yalçıntaş, 7 Mart 1989 tarihinde Erzincan’da doğdu. Lise eğitimini Küçükçekmece İMKB Anadolu Lisesi’nde tamamladı[1]. Müziğe 16 yaşında gitaristlik yaparak başladı. İlerleyen yıllarda çeşitli mekanlarda sahne alarak geçimini sürdürdü[3]. 2014 yılında X Factor Türkiye yarışmasına arkadaşları İskender Külekçi’nin sözlerini yazdığı, bestesini Orçun Karamuk’un yaptığı “İncir” adlı şarkıyla katıldı. 2015 yılında Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası ile bu şarkıyı tekrar düzenledi ve Kral Pop ve TTNet Müzik listelerinde birinci sıraya yükseldi.

2015 yılında; ilk single çalışması olan İncir’i, ikinci single çalışması olan Olmazsa Olmazımsın’ı ve ilk albümü olan Aşk Adam Seçiyor’u yayımladı. İncir adlı single çalışmasında Enbe Orkestrası ile, Olmazsa Olmazımsın adlı single çalışmasında Enbe Orkestrası ve Büşra Periz ile ortak çalıştı. 2016 yılında ikinci albümü olan İçimdeki Duman’ı çıkardı. 2015 yılında çıkardığı tüm single ve albümleri 2016 yılında çıkardığı İçimdeki Duman adlı albümünde topladı. İçimdeki Duman albümünde yer alan “İncir”, “Olmazsa Olmazımsın”, “Nefes” ve “İçimdeki Duman” “Bu Nasıl Veda” adlı şarkılara klipler çekildi. Mayıs 2018’de, Feride Hilal Akın ile düet yaptığı teklisi Şehrin Yolu’nu yayımladı. Şarkının sözü İlyas Yalçıntaş’a, bestesi İlyas Yalçıntaş ve Emre Can Yıldız’a, ve düzenlemesi Aytaç Kart’a aittir.

İlyas Yalçıntaş Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

İlyas Yalçıntaş Konser Videosu

İlyas Yalçıntaş Fotoğrafları

İlyas Yalçıntaş Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

İlyas Yalçıntaş ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. İlyas Yalçıntaş ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. İlyas Yalçıntaş ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

İlyas Yalçıntaş Whatsapp: 0541 612 35 35

İlyas Yalçıntaş Telefon: 0541 612 35 35

İlyas Yalçıntaş Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

İlyas Yalçıntaş ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda İlyas Yalçıntaş hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. İlyas Yalçıntaş ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. İlyas Yalçıntaş ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

İlyas Yalçıntaş Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey