Ozan Doğulu İletişim

Uzun bir süre Sezen Aksu’nun orkestra şefliğini yapmıştır, şimdilik ise yoğun tempo dolayısıyla kendisini daha çok kardeşinin albüm ve konser çalışmalarına vermiştir. Ayrıca kendi müzik projesi olan “Ozan Doğulu Live Project”i DJ performanslarıyla çeşitli mekânlarda ve etkinliklerde yürütmektedir.

Ozan Doğulu piyanoyla çocukken tanıştı ve Zeki Müren dâhil olmak üzere birçok sanatçının arkasında çaldı. Gününün çoğu vaktini piyano çalmaya adadı ve konservatuvarı birincilikle bitirdi.

2003 yılında Bursa’da Sezen Aksu konserinde tanıştığı Ece Yosmaoğlu ile 18 Aralık 2007 tarihinde Maslak Refresh The Venue’de evlenmiştir. İlk kızları Arya, 24 Mayıs 2008 tarihinde dünyaya gelmiştir. Çiftin daha sonra Lila ve Elya adında iki kızı daha dünyaya gelmiş[1] ve çift 2018 yılında boşanmıştır.

15 Haziran 2010 tarihinde DMC’den 130 Bpm isimli ilk albümünü çıkarmış ve bu albümde sanatçıya Sezen Aksu, Tarkan, Kenan Doğulu, Sıla, Ferhat Göçer, Ajda Pekkan, Mustafa Ceceli, Ziynet Sali ve Agusev Brass Band eşlik etmiştir.[2] Albümün ilk klibi, sözlerinin Sıla’ya ve müziğinin Ozan Doğulu’ya ait olduğu “Alain Delon” isimli şarkıya çekilmiş ve Haziran ayında gösterime girmiştir. İkinci klip ise Ziynet Sali’nin seslendirdiği “Sen Mutlu Ol” şarkısına çekilmiştir.

Ozan Doğulu İletişim 0533 123 45 67

Sanatçı ozan doğulu ya ulaşmak için 0533 123 45 67 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir.

 

 

Ozan Doğulu feat. Demet Akalın – Kulüp