Ferhat Göçer

Ferhat Göçer Eğitimci bir anne ve babanın en büyük oğlu olarak Birecik’te doğan Göçer, ailesinin görev yeri olan İzmit’te büyüdü. Ebeveynlerinin isteğiyle 4 yaşında okula başladı.[1] 1985 yılında İzmit Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl kazandığı İstanbul Tıp Fakültesi’ni ve 1988’de girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nü bitirmesinin ardından Devlet Opera ve Balesi’nde iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı.[2] Doktor olarak tayininin çıktığı Şanlıurfa’da, mecburi hizmetini yerine getirmek üzere ayrılır. İstanbul’a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak göreve başlayan Göçer, kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir: Modern müziğini aldığı klasik eğitim ile birleştirip, dünyaya tanıtmak. Bu hedefi doğrultusunda müziğe ve genel cerrahlığa bugün de devam etmektedir.

Ferhat Göçer, dünya opera repertuvarından günümüz şarkılarına, napolitanlardan şansonlara, rembetikolara; Türk Sanat Müziği’nin çeşitli eserlerinden, Türk Halk Müziği örneklerine, Hafif Batı Müziği’nin nostaljik parçalarından günümüz müziğine kadar farklı müzik türlerini seyircisiyle buluşturmaktadır.

Ferhat Göçer’in kurduğu ve Türkiye’nin tek şahsa özel senfoni orkestrası olan Metropol Senfoni Orkestrası ile konserler veren sanatçının kendi adını taşıyan ilk albümü 2005 yılının Eylül ayında yayınlandı. 2007 senesinde ikinci albümü olan ‘Yolun Açık Olsun’ ile MUYAP Altın Plak ödülünü kazandı.[3] 2008 yılında düzenlenen 14. Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde ‘En İyi Pop Erkek’ ödülünü, yine aynı yıl düzenlenen 35. Altın Kelebek Ödülleri’nde ise ‘En İyi Türk Pop Erkek Solist’ ödülünü kazandı.

Ferhat Göçer, ‘Anadolu Aryaları’ adlı projesi ile İstanbul’dan Diyarbakır’a, Gaziantep’ten İzmir’e uzanan konserler gerçekleştirdi. Yaptığı müziğinin dünyaya açılmasında öncü role sahip olmak isteyen Ferhat Göçer; Gino Castelli, Alessandro Safina, Al Bano, Patrizio Buene, Emma Shaplin ve Michael Bolton ile verdiği konserler ile farklı ülkelerin müziklerine uzanan köprüler kurdu.

Kasım 2012’den günümüze Türkiye UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi unvanını taşımaktadır.[4]

Ferhat Göçer 2014 yılında MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) Başkan Yardımcısı olmuş ve halen başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.[5]

2017 yılında ise, 25 yıl yaptığı doktorluktan emekli olan sanatçı, müzik kariyerine devam etmektedir.

 

Ferhat GöçerHızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Ferhat Göçer Konser Videosu

Ferhat Göçer Fotoğrafları

Ferhat Göçer Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Ferhat Göçerulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Ferhat Göçerile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Ferhat Göçerile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Ferhat Göçer Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Ferhat Göçerile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Ferhat Göçerhitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Ferhat Göçerve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Ferhat Göçerile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Ferhat Göçer Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey