Orhan Ölmez

Orhan Ölmez 1 Mayıs 1978 yılında Manavgat’ta doğmuştur. Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı, aranjör ve sunucudur. Annesi Hemşirelik, babası ise Meteoroloji Müdürlüğü yapmıştır. Hem annesinin hem debabasının meslekleri gereği çocukluk yılları Antalya, Tokat, Sivas gibi şehirlerde geçmiştir. Orhan Ölmez 10 yaşında iken babasını yitirmiş daha sonra annesi ve kız kardeşiyle birlikte Manisa Turgutlu’ya yerleşmişlerdir. Daha sonra Lise eğitimi ve Üniversite eğitimi için İzmir’e giden Orhan Ölmez müzik ile babasının hediye ettiği bağlama sayesinde tanışmış ardından türkülerle kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.
Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı mezunu Orhan Ölmez baba tarafından aslen Sivas Kangal, anne tarafından ise aslen Manisa Turgutlu’ludur.

Orhan Ölmez Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Orhan Ölmez Konser Videosu

Orhan Ölmez Fotoğrafları

Orhan Ölmez Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Orhan Ölmez ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Orhan Ölmez ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Orhan Ölmez ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Orhan Ölmez Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Orhan Ölmez ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Orhan Ölmez hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Orhan Ölmez ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Orhan Ölmez ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Orhan Ölmez Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey