Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli, Ceceli, müzik hayatına 2003 yılında başlamasının ardından yaptığı müzik düzenlemeleri büyük beğeni toplamıştır. 2007 yılında Enbe Orkestrası’nın albümünde konuk sanatçı olarak Sezen Aksu’nun Unutamam şarkısını seslendirdi. 2008 yılında Ceceli “Limon Çiçekleri” isimli ilk single çalışmasıyla dinleyiciyle buluştu. Kasım 2009’da kendi adını taşıyan Mustafa Ceceli albümünü yayımladı ve albüm MÜ-YAP’tan altın plak ödülü aldı. Bununla birlikte birçok müzik platformlarda ödüllerle dönmüştür. Sanatçı kendi albüm çalışmalarının yanı sıra aranjörlük işine de devam etmektedir. İkinci stüdyo albümü Es’i ilk olarak dijital müzik platformlarda yayınladı. Albümün ismini taşıyan şarkısı dijital platformlarda tüm zamanların özellikle TTNet Müzik’te 9 milyonluk rakam ile en çok dinlenen ikinci, albümde bulunan “Sevgilim” şarkısı 7 milyon dinlenme oranıyla sekizinci sırada yer almaktadır. Ceceli’nin diskografisinde ayrıca bir derleme ve iki remix albüm bulunmaktadır. Aralık 2014’te üçüncü stüdyo albümü Kalpten’i diskografisine eklemiştir. Sanatçı Lara Fabian ile Ağustos ayında proje single olarak yayınladıkları “Al Götür Beni” şarkısını Mustafa Ceceli yeni albümüne yer vermesi ile Kalpten albümünden çıkan tekli single niteliğini de taşımaktadır.

Mustafa Ceceli Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Mustafa Ceceli Konser Videosu

Mustafa Ceceli Fotoğrafları

Mustafa Ceceli Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Mustafa Ceceli ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Mustafa Ceceli ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Mustafa Ceceli ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Ceceli Whatsapp: 0541 612 35 35

Mustafa Ceceli Telefon: 0541 612 35 35

Mustafa Ceceli Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Mustafa Ceceli ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Mustafa Ceceli hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Mustafa Ceceli ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Mustafa Ceceli ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Mustafa Ceceli Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey