Doğukan Manço

Doğukan Manço, (d. 19 Mayıs 1981, Belçika), Türk şarkıcı ve DJ. Barış Manço’nun büyük oğludur.

Çocuk yaşlarda özel piyano ve gitar dersleri almaya başladı. Ancak babasının ani ölümünden sonra müzik ve medya alanlarına çıkmadı. Aynı süreçlerde çocukluğunda almaya başladığı motor spor eğitimleri Doğukan Manço’nun bugün profesyonel drift pilotu olmasında büyük etki sağladı. Uzun süren sessizliklerden sonra, aralıklarla 11 yıl süren radyoculuk deneyiminin sonlarına doğru babası adına düzenlediği bir anma etkinliği ile 8 Şubat 2009 yılında Beyoğlu’nda bir mekanda ilk defa kalabalık önüne çıkıp canlı DJ performansını sergiledi. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde DJ’lik yaptı. 2012 yılında kurduğu Manço Prodüksiyon’un ilk ürünü Binlik Demlik adlı ilk single çalışmasıyla müzik marketlerinde yerini aldı. Yaklaşık 4 yıldır kariyerini DJ’lik ve müzik prodüktörlüğü üzerine kuran Manço, ikinci teklisini 90’ların en çok ses getiren şarkılarından bir olan Sakin Ol parçasını, Tuğba Yurt ile yeniden yorumladı. 2014 yılının en çok dinlenen parçalarından oldu.

Star TV’de yayınlanan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Hilmicem İntepe’nin ardından ikinci oldu. 2013 Survivor’da gösterdiği iyi performans nedeniyle; Acun Ilıcalı’nın kendi kanalı olan tv8’de Survivor All Star kadrosuna dahil edildi. İkinci kez Survivor macerasını yaşayan Manço, Survivor adasında ünlüler takımında 124 gün kaldıktan sonra, 21 Haziran 2015 günü elenmiştir.

6 Aralık 2015 tarihinde eşi Tuğba Macit’ten tek celsede boşanmış, ayrıca da 150 bin lira çek ödemiştir.[1]

Çoğunlukla motor sporları üzerine içerik yüklediği bir youtube kanalı da vardır.

Doğukan Manço Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Doğukan Manço Konser Videosu

Doğukan Manço Fotoğrafları

Doğukan Manço Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Doğukan Manço ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Doğukan Manço ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Doğukan Manço ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Doğukan Manço Whatsapp: 0541 612 35 35

Doğukan Manço Telefon: 0541 612 35 35

Doğukan Manço Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Doğukan Manço ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Doğukan Manço hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Doğukan Manço ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Doğukan Manço ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Doğukan Manço Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey