Mirkelam

Mirkelam, Urfa, Birecik[kaynak belirtilmeli] kökenli bir aileye mensup babası Nazım Mirkelam, avukattır. Ut ve piyano çalar. “Gül ağacı değilem, her gelene eğilem” şarkısının bestecisi İzmir milletvekilliği ve senatörlük yapmış Necip Mirkelamoğlu da Mirkelam ailesindeki müzisyenlerdendir.[1]

Nazım Mirkelam, çoğu yayımlanmayan polisiye ve bilimkurgu romanları yazan, adliyede gördüğü bir evrak çantasından etkilenerek eşini, dostunu ve oğlu Fergan’ı oynattığı Kara Çanta adında amatör bir soygun filmi çeken maceraperest bir babadır. Anne ve babası küçük yaşta boşanan Fergan Mirkelam, İstanbul’da annesi ve anneannesi ile büyür.

İlkokulu İstanbul’da Çapa İlkokulu’nda, ortaokulu Özel Kalamış Lisesi’nde, liseyi de Fenerbahçe Lisesi’nde okur. Beste yapmaya ortaokulda, şarkı söylemeye Saint Joseph Lisesi’nin orkestrasında başlar. 1984’te Yıldız Teknik Üniversitesi Kocaeli Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümüne girer ve 1990 yılında mezun olur.

1986 yılında Kayahan Açar’la Eurovision Türkiye elemelerine katıldı. Emel-Erdal ikilisinin albümünde “Alaturka Benim Canım” adlı şarkısıyla, Burak Kut’un albümünde üç şarkısıyla yer aldı. Aralarında Nazan Öncel’in de bulunduğu birkaç sanatçıya geri vokal yaptı. 1990 yılında “Karşılıksız Çek” adlı şarkısıyla Kuşadası Altın Güvercin Yarışması’na katıldı, ama dereceye giremedi. 1994 yılında Best FM’de yapımcı ve sunucu olarak çalıştı.

Mirkelam Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Mirkelam Konser Videosu

Mirkelam Fotoğrafları

Mirkelam Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Mirkelam ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Mirkelam ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Mirkelam ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Mirkelam Whatsapp: 0541 612 35 35

Mirkelam Telefon: 0541 612 35 35

Mirkelam Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Mirkelam ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Mirkelam hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Mirkelam ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Mirkelam ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Mirkelam Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey