Alper Erözer

Alper Erözer, Alper Serge Erözer, 2004 yılında dünyaya gelmiştir. 15 yaşında olan Erözer, 2016 yılında Ülker Mutluluk Reklamı ve Sur Yapı İnşaat reklamlarında oynayarak televizyon dünyasına ilk adımı atmıştır. Çeşitli reklam filmlerinde rol almasının ardından Fox Tv ekranlarında yayınlanan Komşular adlı dizi de rol almıştır.

Alper Erözer, YouTube kanalından sözlerini kendisinin yazdığı ‘’I Think You Love Me Now’’ adlı şarkı ile milyonların beğenisini kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ardından aranjör ve besteci Suat Aydoğan’ın keşfettiği 13 yaşındaki Alper Erözer, ‘’Hey World World’’ adlı albümünü piyasaya sundu.

Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce, 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan ‘Hey World World’ü seslendiren Alper Erözer, albümde bulunan İngilizce şarkılarının sözlerini ise babası Cenk Erözer ile birlikte yazdı. Albümün ilk çıkış şarkısı olan “Enerji” için video klibini çekene Alper Erözer’in çok büyük bir hayran kitlesi mevcut.

Alper Erözer Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Alper Erözer Konser Videosu

Alper Erözer Fotoğrafları

 

Alper Erözer Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Alper Erözer ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Alper Erözer ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Alper Erözer ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Alper Erözer Whatsapp: 0541 612 35 35

Alper Erözer Telefon: 0541 612 35 35

Alper Erözer Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Alper Erözer ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Alper Erözer hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Alper Erözer ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Alper Erözer ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Alper Erözer Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey