Eda – Metin Özülkü

Eda – Metin Özülkü aslen Mersinlidir. Asker baba ve öğretmen annenin 2. çocuğudur. İlk ve orta okul yıllarını İzmit’te geçirdi. Liseyi İstanbul’da tamamladı ve Marmara Üniversitesi Müzik Bölümü’nden mezun oldu. Aynı üniversitede şan eğitimi üzerine yüksek lisans yaptı.[2]

Daha sonra Işık Lisesi’nde ve mezun olduğu üniversitede öğretim görevlisi olarak çalıştı. Öğretmenliğinin yanında müzik çalışmalarına eşi Metin Özülkü ile birlikte devam etti. Eşinin bestelediği pek çok şarkının sözlerini yazdı. Bunların arasından öne çıkan; Sözler Yetmez, Seninle Olmak Var Ya, Eğlen Güzelim, Oyalama Beni, Kuşlar, Alladı Pulladı, Doğum Günü, Parolayı Söyle, Yürü Ya Kulum, Yaralım şarkılarıydı. Eşiyle birlikte yaptığı şarkıların demolarında solist olarak yer alan Eda Özülkü, müzik yapımcılarından gelen albüm tekliflerini uzun bir süre kabul etmedi. Ancak eşinin de ısrarlarıyla, aldığı klasik batı müziği eğitimini pop müzikte kullanmaya karar verdi.

1993 yılında albüm çalışmalarına başlamasıyla birlikte öğretim görevinden ayrıldı. Bu çalışma sonucu Parolayı Söyle adlı ilk albümü ortaya çıktı. Bu çok beğenilen albümün ardından sırasıyla Dalgacı (1994), Uçurdum Da Uçurdum (1995), Al Beni (1997) ve İnce Sızım (2003) adlı dört solo albüm ve eşiyle birlikte Böyle Aşk Olmaz (1999) adlı bir albüm daha yayınladı. 2004 yılında Masalcılar grubuyla beraber çocuklara masallar anlatan Masalcılar – 1 adlı projede yer aldı. Şu anda[ne zaman?] Bilfen Çamlıca ilköğretim okullarında müzik öğretmenliği yapmaktadır.

Celalettin Metin Özülkü, (d. 15 Temmuz 1962[2], Mersin) Türk müzisyen. Erol Büyükburç ve Edip Akbayram orkestralarında enstrüman çaldı. Yedi yüzün üzerinde şarkı besteledi. Sahte Gülücük adıyla ilk solo albümünü 1982 yılında yayınladı. Ayrıca müzisyen olan Eda Özülkü ile evlidir ve Volkan ve Baran adlı ikiz çocukları vardır.

Eda – Metin ÖzülküHızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Eda – Metin Özülkü Konser Videosu

 

Eda – Metin Özülkü Fotoğrafları

Eda – Metin Özülkü Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Eda – Metin Özülküulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Eda – Metin Özülküile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Eda – Metin Özülküile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Eda – Metin Özülkü Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Eda – Metin Özülküile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Eda – Metin Özülkühitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Eda – Metin Özülküve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Eda – Metin Özülküile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Eda – Metin ÖzülküTelefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey