Hilal Cebeci

Hilal Cebeci, 1993 yılında Eyyüp Bayram, Sinan Erkoç ve Uğur Sönmezsoy gibi isimlerle çalışarak müzik kariyerindeki ilk ses deneyimini gerçekleştirmiştir. Bu tarihlerde özel televizyon kanallarındaki müzik programlarında yayınlanmak üzere pek çok şarkıcı gibi dönemin sevilen şarkılarına klipler çekmiş ve televizyonlarda ilk kez izleyici karşısına çıkmıştır. “Ellerim Bomboş” ve “Sana Neler Edeceğim” gibi şarkıları seslendirmiş ve o yıllara damgasını vurmuştur. Kariyerine kendisinin kurduğu bir fasıl grubu ile İstanbul’un ünlü otellerinin restoranlarında fasıl yaparak devam etmiştir.[2][3] Eğitim hayatını devam ettirdiği Hamza Paşa Kız Meslek Lisesinden 1994 yılında mezun olan Cebeci, üç yıl boyunca İstanbul’un çeşitli gece kulüplerinde sahne almıştır.[1][2][3]

Hilal Cebeci 2019 Eylül ayında 2013 yılında evlendiğini açıkladı.

“Köylü Güzeli” ismini verdiği ilk albümünü 1999 yılında çıkaran Cebeci’nin bu albümü Kral TV Müzik Ödülleri kapsamında “Yılın en iyi çıkış yapan kadın sanatçı” ödülünü kazanmıştır.[2][3] Ayrıca Yakın Doğu Üniversitesi tarafından 2000 yılının ”En iyi çıkış yapan kadın sanatçısı” ödülüne layık görülmüştür.[5] İlk albümünün getirdiği yankıyla 1999-2000 yılları arasında tüm Türkiye’de verdiği birçok halk konserleriyle kariyerini devam ettirmiştir. Köylü Güzeli albümü 400.000 satmıştır.[1][2][3]

2000 yılında Atv’de primetime’da “Alo Yarışma” adlı bir TV programı sunmuştur ve ünlüleri ağırlamıştır.

2001’de Ersin Pertan tarafından yönetilen “Şarkıcı” filminde rol almıştır.[2][3] Aynı yıl 2001’de ”En Güzel Ben Severim” isimli ikinci albümünü çıkarmış, albüm listelerde oldukça başarılı bir grafik elde etmiştir. Albüm 100 binin üzerinde satmıştır.

2003’te Cebeci, üçüncü albümü olan “Yükselme Zamanı” ile ilk albümdeki başarısını tekrar yakalamıştır. Bu albümden çıkan İpe İpe klibinde Jennifer Lopez, Shakira ve Kylie Minogue’un kliplerindeki kostümler kullanılmış ve klip büyük sükse yaratmıştır. Doğuş’la düet yapıp klibini de birlikte çektikleri Üzülürsün klipleri de oldukça dikkat çekmiş ve şarkı, yılın en sevilen slow parçaları arasında yerini almıştır. Ayrıca albümdeki İnşallah (Ayırma Bizi Tanrım) şarkısı da Hilal Cebeci’nin çıktığı her program en çok istek alan şarkısı olmuştur. Albüme adını veren Yükselme Zamanı ise radyolarda sık sık çalmıştır. Albüm 130.000 tirajına ulaşmıştır. Bu albümle birlikte pek çok TV programına, yarışmalara ve talk showlara (özellikle Zaga’ya defalarca) konuk olmuş, pek çok dergiye kapak olmuştur.[2][3]

2004 yılında Star TV için çekilen Biz Boşanıyoruz adlı dizide başrol oynamıştır. Dizi 13 bölüm sürmüştür. Ardından dizinin devamı olarak aynı kanala çekilen Şöhretler Kebapçısı adlı dizide aynı karakterle yine 13 bölüm boyunca rol almıştır.

2005 yılında ”Kim Gitsin” isimli 4. stüdyo albümünü çıkaran Hilal Cebeci, albümün ilk klibini ”Azize” şarkısına çekmiştir.

2006 yılında Aydın’ın Show TV’deki sabah programında bayan sunucu olarak sabah programına başlamıştır.

2007 yılında ise yine Show TV’de Mehmet Ali Erbil’in ”Aşk Olsun” isimli eğlence programında bayan sunucu olmuştur.

2008 yılında ”Gelmişime Geçmişime” isimli 5. albümünü çıkartmıştır. Bu albümde; ”Buz Gibi” (Koyar mı Acılar), ”Bıraktım Eski Romantik Huyumu” ve ”Gelmişime Geçmişime” gibi şarkılar yer almıştır.

2010 yılının Aralık ayına gelindiğinde 6. albümü için ”Musicom Production” adlı müzik şirketi ile anlaşma imzalayan Hilal Cebeci, Suat Suna imzalı ”Aşk İçin” albümüyle müzik kanallarında boy göstermeye başlamıştır. Erdem Yörük’ün aranjörlüğünde ve kendi yönettiği klibiyle beğeni toplayan şarkı internet, müzik kanalları ve radyolarda sık dinlenenler arasında yerini almıştır.

2011 yılının Temmuz ayında Panpiş akımını başlatan Hilal Cebeci şu anda 1 milyondan fazla takipçi ile Türkiye’de ve dünyada en fazla takipçiye sahip ünlülerden biri.

Aynı yılın Kasım ayında 7. albümü için Doğuş ile müzikal anlamda yeniden bir araya gelen Cebeci, Doğuş ile birlikte ”Gamsız” albümünü hazırlayıp bir de beraber klip çekti. Şarkı ve klip yıla damgasını vurmuş ve en çok dinlenen ve indirilen şarkılar arasında zirvenin sahibi olmuştur.

2012 yılının Mart ayında 8. albümü ”Özür Dilersen” isimli yeni bir albüm çıkarmıştır. Şarkı ve klip yıla damgasını vurmuştur.

2014 yılında 9. albümü için kolları sıvayan Hilal Cebeci “Senden İyi Yaparım” isimli albümünü çıkartmıştır. Klipleri konusunda oldukça seksi olan Cebeci yine yıla damgasını vurmuş, şarkı ve klip her yerde beğenilip rekor kırmıştır.

2018 yılında sanat kariyerinde 20 yılı geride birakan Hilal Cebeci uzun bir aradan sonra 10. albümü “Fokur Fokur” isimli albümünü çıkartmıştır. Şarkı dijital platformlarda yerini almış ve oldukça beğenilmiştir. Yine aynı yılın son aylarında Hilal Cebeci 11. albümü ”Bella Ciao” (Çav Bella) isimli albümünü çıkartmıştır. Bu albüm oldukça beğenilmekle birlikte bir de oldukça seksi bir klip çeken Cebeci, 2018 yılına âdeta damga vurmuş, ana haber bültenlerine bile konu olmuştur.

Hilal Cebeci, 2019 yılında İnstagram hesabında yaptığı açıklamada aktif sanat hayatını bıraktığını emekliye ayrıldığını söylemiştir.

 

Hilal Cebeci Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Hilal Cebeci Konser Videosu

Hilal Cebeci Fotoğrafları

Hilal Cebeci Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Hilal Cebeci ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Hilal Cebeci ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Hilal Cebeci ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Hilal Cebeci Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Hilal Cebeci ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Hilal Cebeci hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Hilal Cebeci ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Hilal Cebeci ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Hilal Cebeci Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey

Hilal Cebeci, Hilal Cebeci İletişim Bilgileri, Hilal Cebeci Konser, Hilal Cebeci Menajerlik, Hilal Cebeci Rezervasyon, Hilal Cebeci Telefon Numarası, Hilal Cebeci Konser Ücreti, Hilal Cebeci Sahne Fiyatı