Reyhan Karaca

Reyhan Karaca, Profesyonel müzik hayatına 1987 yılında başladı. Birçok isme vokali ve enstrümanı ile eşlik etti. 1988 yılında Melih Kibar ile Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye elemelerinde solistlik yaptı. 1990 yılında çalışmaya başladığı Zerrin Özer’e vokal ve enstrümanla yedi sene boyunca eşlik etti.

1991 yılında İzel ve Can Uğurluer ile birlikte sözleri Aysel Gürel’e, müziği Şevket Uğurluer’e ait “İki Dakika” adlı şarkıyla Türkiye’yi, İtalya’da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil ettiler ve 44 puanla 12. oldular.

Yarışmanın ardından albüm teklifleri almaya başlayan Karaca, 1993 yılında Başlangıç adlı ilk stüdyo albümünü Garo Mafyan direktörlüğünde hazırlayıp yayınladı. Dönemin modası doğrultusunda yapılan albümün içine sinmemesi nedeniyle arkasında duramadı.

1995 senesinde Star Tv’de yayınlanan başrollerini Aydan Şener ve Tolga Savacı’nın paylaştığı Gölge Çiçeği isimli dizinin jenerik şarkısını seslendirdi. Sözleri Aysel Gürel’e, müziği ise Volkan Gücer’e ait olan dizi ile aynı ismi taşıyan şarkı büyük ilgi ve beğeni topladı.Reyhan Karaca, ismini duyurmaya başlamasıyla beraber yoğun bir şekilde albüm hazırlıklarına devam etti.

20 Mayıs 1997 tarihinde Sevdik Sevdalandık adlı 2. stüdyo albümüyle Karaca asıl çıkışını yakaladı. Albüme ismini de veren çalışmasıyla yurt içi ve yurt dışından tam not alarak radyo ve TV lerde haftalarca 1 numarada kaldı. Şarkının klibi Avrupa MTV’den ödül aldı. Karaca, Sevdik Sevdalandık albümüyle Kral TV Video Müzik Ödülleri En iyi çıkış yapan kadın sanatçı kategorisinde ödül kazandı. Ayrıca sanatçı bu albümüyle senenin en çok satan albümlerinden birine de imza atmış oldu.

Reyhan Karaca Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Reyhan Karaca Konser Videosu

Reyhan karacanın sahnedeki muhteşem enerjisini hissetmemek elde değil.

Reyhan Karaca Fotoğrafları

Reyhan Karaca Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Reyhan Karaca ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Reyhan Karaca ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Reyhan Karaca ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Reyhan Karaca Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Reyhan Karaca ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Reyhan Karaca hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Reyhan Karaca ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Reyhan Karaca ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Reyhan Karaca Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey