Ankaralı Ayşe Dinçer

Ankaralı Ayşe Dinçer, Şarkıcı. 1977, Ankara doğumlu. Aslen Mersinlidir. Müzik dünyasında Ankaralı Ayşe olarak ismini duyurdu. Mersin Gazi Lisesinde eğitim görürken, Liseler arası ses yarışmasında 1. oldu. Çocukluk dönemi yokluk içinde geçmiş, o dönemlerde Mersin’de düğünlerde sahne almış para kazanmış ve aile geçimine katkı sağlamıştır.

En büyük hayallerinden birisi Belkıs Akkale ile tanışmaktı. 1996 senesinde ise Akkale’nin de jüri olarak yer aldığı, TRT Türk Halk Müziği yarışmasına katılmış yarışmada Akdeniz bölge 1. si ve Türkiye 2.si olarak hayalini gerçekleştirmiştir.

Ankaralı Ayşe, 2002 yılında Mersin’den Ankara’ya yerleşmiş, 6 yıl Ankara’da yaşamış, Koçum Benim isimli albüm ile birlikte İstanbul serüveni başlamıştır. 2008 yılından itibaren, Türkiye dışında, Amerika, Avrupa ve Avustralya gibi dünyanın birçok ülkesinde sayısız konserlere imzasını atmıştır. Halen bu konserlerini sürdürmektedir.

 

Flash Tv ekranlarında Gönüllerin Ayşesi adlı programın yanı sıra Vatan Tv ekranlarında da uzun süre program hazırlamış ve sunmuştur.

Konser organizasyon işi ile ilgilenen iş adamı Emre Ergen ile evlidir. 2018 yılında seslendirdiği Kekliği Düz Ovada Avlarlar isimli şarkısının klibinde eşi ile birlikte yer almıştır.

Ankaralı Ayşe Dinçer Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Ankaralı Ayşe Dinçer Konser Videosu

Ankaralı Ayşe Dinçer Fotoğrafları

Ankaralı Ayşe Dinçer Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Ankaralı Ayşe Dinçer ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Ankaralı Ayşe Dinçer ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Ankaralı Ayşe Dinçer ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ankaralı Ayşe Dinçer Whatsapp: 0541 612 35 35

Ankaralı Ayşe Dinçer Telefon: 0541 612 35 35

Ankaralı Ayşe Dinçer Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Ankaralı Ayşe Dinçer ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Ankaralı Ayşe Dinçer hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Ankaralı Ayşe Dinçer ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Ankaralı Ayşe Dinçer ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Ankaralı Ayşe Dinçer Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey