Feridun Düzağaç

Feridun Düzağaç,İlkokulu Adana Hayriye Kemal Kusun İlkokulu’nda okudu. Ortaokulu ise Adana’da Seyhan Ortaokulu’nda bitirdi. Adana Borsa Lisesi’nde okurken okul korosunda ilk müzik deneyimlerini kazandı. Mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü’nü tamamladı. Üniversite yıllarında okuldaki arkadaşları ile amatörce başladığı müzik hayatında ilk kez Mersin’de Tını grubunun solisti olarak insanların karşısında şarkı söylemeye başladı.

1988’de Adana’da Çukurova Üniversitesi’nde okurken dört arkadaşıyla kendi müziklerini üretmek ve kendi şarkılarını yazmak için kurdukları TINI grubuyla şarkı yazmaya başladı. İlk bestesi Özdemir Asaf’ın Lavinya’sı, özel radyoların ilk günlerinde Ferdi Tayfur’un “Emmoğlu”sunun ardından bir ulusal radyoda en çok istek alan ikinci şarkı oldu.[kaynak belirtilmeli]

1990 yılında yine aynı üniversitedeki 13 amatör şair arkadaşıyla İlk Rüzgâr adını verdikleri antolojik formatlı şiir kitabında yazdıklarını yayımladı. 1992 yılında Çukurova Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. 5 yıllık paylaşımının anısına kaydettikleri TINI demosu 1993 Kasım’ında “Öğrenci İndirimi” adıyla Ada Müzik tarafından yayımladı.

1994 Ocak ayında Sevgi Güryay’la hayatını birleştirdi. Aynı yılın Aralık ayında babası Salih Mete Düzağaç’ı trafik kazasında yitirdi. 2 Kasım 1999’da kızı Tuya Naz Düzağaç dünyaya geldi.

Sanatçı ayrıca 3 Aralık 2005’te gösterime giren “Gece 11.45” ve 2007 Nisan ayında vizyona giren “2 Süper Film Birden” isimli sinema filmlerinde rol aldı. 24 Ekim 2008’de gösterime giren Aşk Tutulması isimli sinema filminde konuk oyuncu olarak bir doktoru canlandırdı. Yine 2008 yılında başrolünü Şevval Sam ile paylaştığı Derman ve Ekim itibarı ile “Binbir Gece” adlı televizyon dizilerinde oynadı. Düzağaç son olarak 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona giren, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Develi’nin paylaştığı “Hadi Be Oğlum” isimli sinema filminde kendi adı ile rol almıştır.

2009 yılı Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “Beni Bırakma” şarkısının klibi “Yılın Klibi” ödülünü kazandı. 2014 yılında Radyo Boğaziçi “En İyi Rock Sanatçı” ödülünü aldı.[1]

Birçok parçasını Bozcaada’da yazmıştır. Tarihin ve doğanın iç içe geçtiği bu ada, Feridun Düzağaç’a ilham kaynağı olmuştur.

Feridun Düzağaç Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Feridun Düzağaç Konser Videosu

Feridun Düzağaç Fotoğrafları

Feridun Düzağaç Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Feridun Düzağaç ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Feridun Düzağaç ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Feridun Düzağaç ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Feridun Düzağaç Whatsapp: 0541 612 35 35

Feridun Düzağaç Telefon: 0541 612 35 35

Feridun Düzağaç Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Feridun Düzağaç ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Feridun Düzağaç hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Feridun Düzağaç ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Feridun Düzağaç ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Feridun Düzağaç Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey