Haktan

Haktan,14 Kasım 1973 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Babası Ahmet Canevi, annesi Nursal Ünsal’dır. Kardeşleri Niran Ünsal ve Nida Ünsal’dır. Onlar da müzikle ilgilenmektedir. 2 kez evlenmiş olan Haktan’ın bir oğlu vardır.

Sesini enstrüman gibi kullanabilen Niran Ünsal’ın ses sanatçısı kardeşi. Gitar çalar, bir çocuk babası, iki evlilik yapmış insan. doğru bir menajerlik sistemi içinde olsa dünyanın her sahnesinde kendini dinletebilecek, her ülkeden hayran edinebilecek kapasitededir. İzmir doğumlu, özellikle romanların taptığı haktan, bugüne kadar 321.745 amatör tarafından taklit edilmiştir. Özel nedenlerden dolayı aynı başarıya sahip olan kardeşi niran ünsal ile ne yazık ki görüşmemektedir. Niran Ünsal ve haktan aslında 16 kaplan gücündedir. Aynı sahneyi son olarak tv8 ekranlarında paylaştıkları görülmüştür. Video paylaşım sitelerinden o günlerden kalma görüntüler hale rakı masalarına fon olmaktadır. Unutmadan bir teşekkür de anne Nursal Ünsal birtek’e. En küçük kardeşleri manken-şarkıcı-tiki karışımı Nida Ünsal’a rağmen, dünyaya getirdiği 3 evladı, sektör için özel yeteneklerdir. Haktan’ın menajerliğini halen eşi ilknur hanım yürütmektedir.

Haktan Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Haktan Konser Videosu

Haktan Fotoğrafları

Haktan Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Haktan ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Haktan ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Haktan ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Haktan Whatsapp: 0541 612 35 35

Haktan Telefon: 0541 612 35 35

Haktan Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Haktan ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Haktan hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Haktan ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Haktan ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Haktan Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey