Emre Kaya

Emre Kaya,1985 İzmir doğumlu Türk söz yazarı, besteci, müzisyen ve yorumcu Emre Kaya, damarlarında gezen müzik aşkını çok küçük yaşta keşfederek 3 yaşında cura çalmaya başladı. Emre Kaya’nın tüm hayatına yön verecek bu hobisi, gün geçtikçe büyük bir tutkuya dönüştü.

Müzik ile doğduğunu düşünen ve müziği mesleği haline getiren Emre Kaya, ilerleyen yıllarda kariyerine müzik alanında devam etmesi gerektiğinden iyice emin oldu ve söz-beste çalışmalarına başladı.

Yaklaşık 14 yıldır Türk müzik sektöründe bulunan ve piyasada hatırı sayılır bir yere sahip olan Emre Kaya’nın her şarkısının hit olduğu müzik serüveninde ona her birini ayrı bir keyif ve hevesle çaldığı bağlama, keman, gitar ve klarnet enstrümanları da eşlik etti.

Murat Dalkılıç (Kader, Çatlat) , Bengü (Elveda), Zeynep Dizdar (Sana Güvenmiyorum) , Yıldız Tilbe (Git), Niran Ünsal (Zavallısın) gibi popüler yorumcuların seslendirdiği zirvedeki şarkıların mimarı olan Emre Kaya, Türkiye’nin yeni nesilde en çok tercih edilen bestecilerinin arasına girdi.

Birçok projede müzik direktörü olarak da bulunan Kaya, 2009 yılında “Yılın En İyi Bestecisi” ödülüne layık görüldükten sonra “Böyle Gitmez” isimli ilk albümünü yayınladı. Söz yazarı ve besteci kimliğiyle ön plana çıkmış olan Emre Kaya, artık şarkıları dilden dile dolaşan bir yorumcu da olmuştu.

Arka arkaya çıkardığı “Toz” isimli single ve “Teşekkür Ederim” albümüyle şarkıları listelerde zirveyi gören, dijital mecralarda rekorlar kıran Emre Kaya, bu başarısıyla Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Altın Kelebek’ de “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülünün de sahibi oldu.

Emre Kaya, 2014 yılın son aylarında çıkardığı son albümü “Apayrı” ile birlikte sektörün önderlerinden Doğan Music Company (DMC) ile yapım şirketi olarak çalışmaya başladı. DMC’den yayımlanan ilk, kariyerinin ise III. albümü “Apayrı” da yer alan tüm şarkılara imza atan Emre Kaya, ‘Apayrı’ ile radyolarda en çok çalan erkek sanatçı ödülünü alırken bu albümle birlikte yılın en iyi popçu ödüllerinin de sahibi oldu.

Başarı çıtasını her geçen gün yükselten ve kendi kendini aşmayı yaşam felsefesi haline getiren Emre Kaya, 2015’te yine sözü ve müziği kendisine ait olan “Yapboz” isimli şarkısıyla youtube’da 30 milyon tıklanma sayısına erişerek, hayranlarının diline marş olacak bir şarkı yaptı. 2015 ‘Yılın en iyi bestecisi’ ve ‘Yılın en iyi erkek pop sanatçısı’ ödüllerini alan Kaya, 2016’da da Esaret isimli single’ını çıkararak medyadan ‘hit makinesi’ lakabını aldı.

“Esaret”ten tam 7 ay sonra, hayranlarına yepyeni bir sürpriz yapan Emre Kaya, ‘Dın Dın’ isimli sıfır kilometre şarkısını da yine DMC etiketiyle müzikseverleri

Emre Kaya Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Emre Kaya Konser Videosu

Emre Kaya Fotoğrafları

Emre Kaya Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Emre Kaya ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Emre Kaya ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Emre Kaya ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Emre Kaya Whatsapp: 0541 612 35 35

Emre Kaya Telefon: 0541 612 35 35

Emre Kaya Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Emre Kaya ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Emre Kaya hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Emre Kaya ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Emre Kaya ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Emre Kaya Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey