İntizar

İntizar, Babası asker, annesi ev hanımıdır. Babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir’ de yaşamıştır. Gitar ve bağlama çalmaktadır. İzmir’de bir müzik yarışmasında Türk halk müziği ve pop müzik dallarında birinci olan sanatçı, Sibel Can’ın bir konserinde sahneye çıkınca Ferdi Tayfur’un dikkatini çekti ve albüm teklifi aldı. Uzun yıllar Ferdi Tayfur ile çalıştı.

Ağrı Eğitim Fakültesi / Edebiyat Öğretmenliği bölümü mezunu olan sanatçı aynı zamanda şarkıcı Yıldız Tilbe’nin de kuzenidir.

İntizar Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

İntizar Konser Videosu

İntizar Fotoğrafları

İntizar Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

İntizar ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. İntizar ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. İntizar ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

İntizar Whatsapp: 0541 612 35 35

İntizar Telefon: 0541 612 35 35

İntizar Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

İntizar ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda İntizar hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. İntizar ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. İntizar ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

İntizar Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey