Gökhan Özen

Gökhan Özen, aslen Trabzon Beşikdüzülüdür.[2] 1979 yılının Kasım ayında Ankara’da doğmuştur. Dört kişilik bir çekirdek ailenin son üyesidir. Ağabeyiyle arasında iki yaş vardır. İlk ismi olan “Ahmet”, dedesinin (annesinin babası) ismidir. “Gökhan Özen”, 6 yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu imtihanlarında yüksek başarı göstererek ilk müzik eğitimine burada çok sesli koroda başlamıştır. Dünya çapında klasikleşmiş opera eserlerini 3 sene boyunca gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok kez koro ile birlikte sahnede sergiledi. Aynı zamanda Ankara Radyosu’nda da eğitim almıştır.

İlkokul, ortaokul, lise olarak TED Ankara Koleji çıkışlı “Gökhan Özen”, okul döneminde almaya başladığı yabancı dil eğitimine 15 yıl ağırlık vermiştir. Aldığı eğitimlerin hakkını vererek müthiş bir yabancı dil aksanına sahip olmuştur. İngilizce’yi ana dili gibi konuşmaktadır. Müziğe olan büyük tutkusu uğruna okul zamanlarında sık sık okuldaki müzik odasına girer, piyano çalarmış. İlk bestesini o sıralar yapmış. İlk üniversite sınavını başarıyla geçmesinin sonucunda, Yıldız Teknik Üniversitesi’ne büyük bir başarıyla girmiş ve İstanbul’a gelmiştir. Lise mezuniyeti sonrası üniversite sınavını kazanarak geldiği bu koskoca şehirde, bir başına, kendi ayakları üzerinde durarak küçük yaşta radyo programcılığı yapmaya başlamış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. 2003 yılında, üçüncü albümünü çıkardığı sırada tekrar sınava girmiş ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’ni seçmiştir.

Konserlerinde; Türkçe şarkıların yanı sıra İspanyolca, İngilizce şarkılar da söylemektedir. Küçük yaşlarda çeşitli enstrüman eğitimleri almıştır. Üniversite sebebiyle geldiği İstanbul’da bir dönem gitar hocalığı yapmıştır.

Ankaralı Annesi; “Tülay Nadire Özen”, arkeologtur. Trabzonlu Babası; “Osman Nuri Özen” [3] makina yüksek mühendisidir. Ağabeyi; “Özgehan Özen”, şehir ve bölge plânlama alanı mezunudur ve Odtü’de öğrencilere eğitim vermektedir.

Gökhan Özen Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Gökhan Özen Konser Videosu

Gökhan Özen Fotoğrafları

Gökhan Özen Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Gökhan Özen ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Gökhan Özen ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Gökhan Özen ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Özen Whatsapp: 0541 612 35 35

Gökhan Özen Telefon: 0541 612 35 35

Gökhan Özen Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Gökhan Özen ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Gökhan Özen hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Gökhan Özen ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Gökhan Özen ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Gökhan Özen Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey