Sinan Akçıl

Sinan Akçıl, Müzik adamı Saim Akçıl’ın oğlu ve piyanist İdil Akçıl’ın kardeşidir. Müziğe çok küçük yaşlarda başlamış, yaşının küçük olmasına rağmen yaptığı bestelerle beğeni kazanmıştır. Akçıl, şimdiye kadar başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz, Aygün Kazımova gibi isimlerle çalışmıştır. Hadise’nin Mayıs ayında yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edip dördüncü olduğu Düm Tek Tek şarkısına imza atmıştır. Ayrıca, pop şarkıcısı Hande Yener’in 1 Nisan 2010 tarihinde çıkardığı Hande’ye Neler Oluyor? albümündeki söz ve müzikler Sinan Akçıl’a aittir. Hande Yener’in 13 Eylül 2010’da çıkarmış olduğu Hande’yle Yaz Bitmez albümündeki 10 remix ve “Uzaylı” adlı şarkının söz ve düzenlemeleri de Sinan Akçıl imzalıdır. Sinan Akçıl Hande Yener’in Eylül 2011’de çıkarmış olduğu Teşekkürler adlı albümündeki şarkıların söz yazarlığını ve bestelerini yaptı.

Sinan Akçıl Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Sinan Akçıl Konser Videosu

Sinan Akçıl Fotoğrafları

Sinan Akçıl Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Sinan Akçıl ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Sinan Akçıl ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Sinan Akçıl ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Sinan Akçıl Whatsapp: 0541 612 35 35

Sinan Akçıl Telefon: 0541 612 35 35

Sinan Akçıl Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Sinan Akçıl ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Sinan Akçıl hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Sinan Akçıl ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Sinan Akçıl ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Sinan Akçıl Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey