Kobra Murat

Lakabı Kobra Murat olan Murat Divandiler, babasının ve dedesinin büyüdüğü mahallede yaşamaktadır. Kendi çevresinde çok ünlü bir terzi olan Kobra Murat, konfeksiyonda çalışırken tanıştığı eşi Emine ile 26 yıldır birlikte. Üç çocuk babası olan Kobra Murat’ın Doğuş ve Yiğithan adında iki oğlu ve Sergül adında bir kızları vardır.

Modacı Kobra Murat terziliğinin yanı sıra şarkılar da seslendiriyor. Roman Show adlı bir albümü bulunan Kobra Murat aynı zamanda şarkıcı Cansever ile birlikte Çukur dizisinde de kullanılan Geliyor Havalı Geliyor seslendirdi.

Kobra Murat Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Kobra Murat Konser Videosu

Kobra Murat Fotoğrafları

Kobra Murat Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Kobra Murat ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Kobra Murat ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Kobra Murat ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Kobra Murat Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Kobra Murat ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Kobra Murat hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Kobra Murat ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Kobra Murat ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Kobra Murat Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey