Murat Övünç

Murat Övünç Instagram hesabından paylaştığı birbirinden komik videolarla geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Murat Övüç, 1968 yılında Van’da dünyaya geldi, aslen Vanlı’dır. 5 kardeşten en küçüğü olan Övüç, yardımsever yapısıyla da sevenlerinin gönlüne taht kurdu. Tarot falı bakıp, yaşam koçluğu da yapan Murat Övüç, Pertevniyal Lisesi’nde eğitim gördükten sonra, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümünü tamamladı. 6 yıl kadar evli olan Övüç’ün bir de oğlu bulunuyor. Fenomen isim, sosyal medyada 18 ay askerlik yaptığını da açıkladı.

Başarılı fenomen, videolarının yanı sıra, Sedat Kapurtu’nun yönetmenliğini üstlendiği, 17 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren Benim Adım Osman isimli filmde oyunculuğunu sergiledi. Sosyal medyadan tanınan Övüç bu durumu ticarete çeviren isimler arasında.

 

Murat Övünç Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Murat Övünç Konser Videosu

Murat Övünç Fotoğrafları

Murat Övünç Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Murat Övünç ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Murat Övünç ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Murat Övünç ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Murat Övünç Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Murat Övünç ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Murat Övünç hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Murat Övünç ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Murat Övünç ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Murat Övünç Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey