Gökçe

Gökçe, Gökçe Dinçer Gençer ya da bilinen adıyla Gökçe (d. 9 Eylül 1979, İstanbul), Türk şarkıcı-şarkı yazarıdır. İlkokul yıllarında piyano ve bateri öğrendi. Üniversite yıllarında çeşitli amatör gruplara solistlik yaptı. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat & Kültür Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 2 yıl boyunca bir reklam şirketinde çalıştıktan sonra hayatına müzisyen olarak devam etme kararı aldı. Üç kadından oluşan The Eva Band ile bateri çalmaya başladı. Yaklaşık iki sene kadar çeşitli şehirlerde konserler verdi.

Gökçe, 2007’de ilk albümü Böğürtlenli Reçel ve 2009’da Beş Kuruş Yok adlı albümlerini çıkardı. Bu albümlerden “Aradım Seni”, “Vay Be Ben Neymişim”, “5 Kuruş” ve “Anladım Ki” Türkiye çapında hit oldu. Temmuz 2011’de “Tutti Frutti Te Kelas” adında bir çingene şarkısından uyarlama “Tuttu Fırlattı” şarkısı ile Türkiye resmi şarkı listesinde 1 numara oldu ve bunu başaran tek rock şarkısı olmayı başardı.[kaynak belirtilmeli] Aynı zamanda YouTube’da en çok izlenen Türkçe kadın müzik videosu rekorunu kırdı.[1] Ocak 2012’de üçüncü albümü Kaktüs Çiçeği’ni çıkardı. İlk video klibi “Ne Yapardım?” sanatçının en büyük hitlerinden biri hâline geldi. Son olarak “Oh Olsun” adlı şarkısını kliplendirdi.

2012’deki yükselen başarı grafiği ile Altın Kelebek Ödülleri’nden “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” seçildi. Azerbaycan’da düzenlenen The First 2012 ödül töreninde “Yılın Pop Sanatçısı” ödülünü aldı.[2] Yine 2012’de Pınar Kido’nun reklam yüzü oldu ve reklamın yarışması sanatçının hit şarkısı “Tuttu Fırlattı” üzerine yapıldı.[3]

Daha sonra Matruşka albümüyle birlikte Beata Palya’ya ait Transilvania film müziği “Tchiki Tchiki” şarkısından uyarlama “Çık Çık Hayatımdan” şarkısına çekilen klibiyle 2014’te yeniden televizyonlarda yerini aldı.

Gökçe Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Gökçe Konser Videosu

Gökçe Fotoğrafları

Gökçe Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Gökçe ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Gökçe ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Gökçe ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Gökçe Whatsapp: 0541 612 35 35

Gökçe Telefon: 0541 612 35 35

Gökçe Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Gökçe ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Gökçe hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Gökçe ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Gökçe ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Gökçe Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey