Ufuk Yıldırım

Ufuk Yıldırım ,Önceleri Grup Vitamin üyesi olan sanatçı buradan ayrılarak Ercan Saatçi ile birlikte ikili müzik grubu Ufuk-Ercan”nı oluşturarak insanların gülümseyerek dinlediği esprili parçalar yaptılar.

Daha sonra yoluna tek başına devam eden Ufuk Yıldırım 1994’te Çabuk Gel Annem 1996’da Ufuk Yıldırım 96 ve daha sonrasında iki tane daha müzik albümü yaparak çalışmalarını sürdürdü. 1996 senesinde Ford Escort otomobil reklamı için “Tutkunum” adlı parçayı seslendirdi. Tutkunum parçasının sözü kendisi ve ilk eşi Burcu ile beraber yazmış, müziğini kendisi bestelemiştir. Klip versiyonunda ise Abdullah Oğuz tarafından çekmiştir.

Sanatçı yorumculuğun yanında söz yazarı ve besteci olarak da eserler üreten Ufuk Yıldırım, ayrıca enstrüman olarak klavye çalan sanatçı Barış Manço ve bazı sanatçıların orkestralarında çalıştı. İlk eşi Burcu Hanım’dan boşanarak 2003’te haber sunucusu Sonay Dikkaya ile ikinci evliliğini yapmış 2006’da bir çocuğu dünyaya gelmiştir.

 

Ufuk Yıldırım Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Ufuk Yıldırım Konser Videosu

Ufuk Yıldırım Fotoğrafları

Ufuk Yıldırım Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Ufuk Yıldırım ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Ufuk Yıldırım ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Ufuk Yıldırım ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ufuk Yıldırım Whatsapp: 0541 612 35 35

Ufuk Yıldırım Telefon: 0541 612 35 35

Ufuk Yıldırım Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Ufuk Yıldırım ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Ufuk Yıldırım hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Ufuk Yıldırım ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Ufuk Yıldırım ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Ufuk Yıldırım Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey