Derya Uluğ

Derya Uluğ, İzmir’de doğdu ve büyüdü. Bulgaristan ve Arnavutluk göçmeni kökenli bir ailede doğdu.[1] Küçük yaşlardan beri müziğe ilgili olan Derya Uluğ, 8 yaşındayken bir ses yarışmasına katıldı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde Müzik Öğretmenliği bölümünde okuduktan sonra, Haliç Üniversitesi devlet konservatuvarında yüksek lisans yaptı.

3 yıl Ebru Gündeş’in vokalistliğini yapan Derya Uluğ, edindiği tecrübenin ardından kendi albümünü çıkarmak üzere Gündeş’in yanından ayrıldı. İlk çalışmasını 2016 yılında Okyanus adlı single’ı ile yayınladı. Şarkının söz ve müziği Asil Gök ve Derya Uluğ’a, düzenleme Burak Yeter’e aittir.

Derya Uluğ, 13 Kasım 2016’da düzenlenen 43. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Solist” ödülünü kazandı.

Derya Uluğ Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Derya Uluğ Konser Videosu

Derya Uluğ Fotoğrafları

Derya Uluğ Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Derya Uluğ ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Derya Uluğ ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Derya Uluğ ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Derya Uluğ Whatsapp: 0541 612 35 35

Derya Uluğ Telefon: 0541 612 35 35

Derya Uluğ Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Derya Uluğ ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Derya Uluğ hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Derya Uluğ ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Derya Uluğ ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Derya Uluğ Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey