Seren Akıska

Seren Akıska, İzmir’de yaşayan Seren Akıska, kendi yazdığı şarkılarını yeni nesil yayıncılık anlayışı ile sevenlerine sunmaya başladı. “Hasretim”den sonra şimdide “Arasanda” şarkısının akustik versiyonunu geçtiğimiz günlerde kendi YouTube kanalında yayımladı.

Seren Akıska’nın müzikal üretimlerinin ilki olan “Hasretim”, geçtiğimiz günlerde “Ada Masalı” dizisinde kullanıldı. Sözü müziği ve düzenlemesi Akıska’ya ait şarkıda genç müzisyen flüt çaldı.

“Mühür”, “Arasanda”, “Melekler Bizimle” ve “Hasretim”in yer aldığı dört şarkılık EP’yi kendi müzik şirketinin etiketiyle yayımlayan Akıska, ikinci video klibini müzikseverlerle buluşturdu.

Sözü ve müziği Sude Bilge Demir’e düzenlemesi Sonat Sözer’e ait “Arasanda” şarkısının akustik versiyonuna Kubilay Kasap yönetmenliğinde çekilen video klip sanatçının kendi YouTube kanalında yayınlandı.

Seren Akıska Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Seren Akıska Konser Videosu

 

Seren Akıska Fotoğrafları

 

Seren Akıska Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Seren Akıska ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Seren Akıska ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Seren Akıska ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Seren Akıska Whatsapp: 0541 612 35 35

Seren Akıska Telefon: 0541 612 35 35

Seren Akıska Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Seren Akıska ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Seren Akıska hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Seren Akıska ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Seren Akıska ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Seren Akıska Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey

Seren Akıska, Seren Akıska İletişim Bilgileri, Seren Akıska Konser, Seren Akıska Menajerlik, Seren Akıska Rezervasyon, Seren Akıska Telefon Numarası, Seren Akıska Konser Ücreti, Seren Akıska Sahne Fiyatı