Cenk Eren

Cenk Eren, Gerçek ismi Venedik olan Cenk Eren’e sahne ismini Murathan Mungan koymuştur. Ünlü şarkıcı 1996 yılında Ankara’da doğmuştur.

Esas adı Yüksel Venedik olan Cenk Eren, 1966 Ankara doğumlu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Ankara’da yaptı. Liseden mezun olduktan sonra Kültür Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu’nda 1 sene dansçılık yaptı. Sahne hayatına başlamadan önce en yakın arkadaşı Murathan Mungan kendisine Cenk Eren adını koyar.

Müzik hayatına ilk kez yine Ankara’da çeşitli gece klüplerinde sahne alarak başlayan Cenk Eren 1985 yılında “Ankara Radyosu Çok sesli Gençlik Korosu”nda korist olarak görev almaya başladı. Sahne çalışmaları ağır basınca Ankara Radyosu’ndan istifa edip, gece klübü çalışmalarına devam etti.

Cenk Eren Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Cenk Eren Konser Videosu

Cenk Eren Fotoğrafları

Cenk Eren Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Cenk Eren ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Cenk Eren ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Cenk Eren ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Cenk Eren Whatsapp: 0541 612 35 35

Cenk Eren Telefon: 0541 612 35 35

Cenk Eren Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Cenk Eren ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Cenk Eren hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Cenk Eren ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Cenk Eren ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Cenk Eren Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey