Yüzyüzeyken Konuşuruz

Yüzyüzeyken Konuşuruz, Mayıs 2011’de Engin Sevik ve Kaan Boşnak tarafından kurulmuş[1] Türk bağımsız alternatif rock grubudur. Başlarda Kaan Boşnak’ın kendi şarkılarını kaydedip yayınlamasıyla oluşan proje, dinleyicilerinden yoğun ilgi ve beğeni topladı. Bu zamana kadar birçok müzisyenin eşlik ettiği grup Can Kalyoncu, Can Tunaboylu ve Baran Ökmen’in de katılımıyla grup son halini aldı.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Yüzyüzeyken Konuşuruz Konser Videosu

Yüzyüzeyken Konuşuruz Fotoğrafları

Yüzyüzeyken Konuşuruz Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Yüzyüzeyken Konuşuruz ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Yüzyüzeyken Konuşuruz ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Yüzyüzeyken Konuşuruz ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Whatsapp: 0541 612 35 35

Yüzyüzeyken Konuşuruz Telefon: 0541 612 35 35

Yüzyüzeyken Konuşuruz Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Yüzyüzeyken Konuşuruz ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Yüzyüzeyken Konuşuruz hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Yüzyüzeyken Konuşuruz ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Yüzyüzeyken Konuşuruz ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Yüzyüzeyken Konuşuruz Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey