Yonca Lodi

Yonca Lodi, İstanbul doğumlu olan Lodi’nin çocukluğunun büyük bir kısmı Beşiktaş’ta geçti. İlk ve Ortaokulu yine bu semtte bitiren sanatçı, kariyerinin temelini lise yıllarında attı. Okul orkestrasıyla çeşitli yarışma ve konserlere katıldı, lise 2. sınıfta Çağdaş Müzik Merkezi’ne kaydoldu.

İki yıl süreyle, İstanbul Devlet Opera ve Balesi solistlerinden Mine Mater ve Timur Selçuk’tan şan, solfej ve armoni dersleri alarak, 1992 yılında yetenek sınavını birinci olarak geçmiş, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera-Şan Bölümü’nde eğitimine devam etti. Prof. Dr.Güzin Gürel, Yekta Kara, Selçuk Uraz gibi hocalarla şan, solfej, piyano, armoni, sahne ve mim çalıştı.

1993’te arkadaşlarıyla kurduğu müzik grubuyla profesyonel olarak sanat hayatında yerini almaya başlayan Lodi, 1996 yılında Sony Müzik ile albüm anlaşması imzalayarak 1999 yılı Mayıs ayında, kendi adıyla ilk albümünü çıkardı. 1999 yılı Kasım ayında, Metin Altıoklar’ın Asansör filminde, başrol oyuncularından Mustafa Uğurlu ile Budur Abi adlı parçayı seslendirdi. 2000 yılı Eylül ayında, Yavuz Bingöl’ün Üşüdüm Biraz albümünde yer alan Aşar Gidersin ve Yalnız Şarkı adlı parçasında düet yaptı.

Yonca Lodi Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Yonca Lodi Konser Videosu

Yonca Lodi Fotoğrafları

Yonca Lodi Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Yonca Lodi ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Yonca Lodi ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Yonca Lodi ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Yonca Lodi Whatsapp: 0541 612 35 35

Yonca Lodi Telefon: 0541 612 35 35

Yonca Lodi Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Yonca Lodi ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Yonca Lodi hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Yonca Lodi ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Yonca Lodi ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Yonca Lodi Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey