Gökhan Türkmen

Gökhan Türkmen,(d. 1 Eylül 1983, İstanbul), Türk şarkıcı-şarkı yazarı ve yapımcıdır.

2005 yılında amatör olarak seslendiği “Büyük İnsan” adlı parça video paylaşım sitesi Youtube’da beş milyondan fazla dinlendi. Bir yandan video paylaşım sitelerinde parçalarını paylaşırken bir yandan da barlarda sahne alıyordu. Bu kadar yüksek dinlenmesinin sonucunda bir anda ilgi odağı oldu ve albüm teklifi aldı. 2007 yılının sonunda İrem Records ile anlaştı ve ilk albümünün kayıtları için stüdyoya girdi.

Albüm kayıtları dört ay kadar sürdü. Gökhan Türkmen, 17 Nisan 2008 tarihinde Büyük İnsan adını verdiği ilk albümünü yayınladı. Albümden ilk olarak “Yan Sen”, daha sonra “Büyük İnsan” ve son olarak da “Dön” adlı hit parçalar yayınlandı. İlk albümüyle büyük ses getirdi ve ülke çapında tanınmaya başlandı. 37. Altın Kelebek Ödülleri töreninde En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü aldı. 15. Kral Müzik Ödülleri töreninde aday oldu.

2009 yılının son aylarında ikinci albümünün kayıtlarına başladı. 18 Mart 2010 tarihinde Biraz Ayrılık adını verdiği ikinci albümünü yayınladı. On iki parça bulunan albümdeki parçaların sözleri çoğunlukla Gökhan Türkmen ve Serkan Söylemez’e aittir. Albümde söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Yas” adlı parçayı da seslendirmiştir. Albümden dört parça yayınlanmıştır. Gökhan Türkmen bu dönemde sıkça radyo ve televizyon programlarına konuk olmuştur. 2012 yılında Ara adını verdiği beş parçalık bir EP albüm çıkardı. Üç Adım Müzik etiketiyle yayınlanan EP albümden iki parça yayınladı. “Bitmesin” adlı parça yazın en çok dinlenen parçalarından birisi oldu.

2013 yılında İşler Güçler (2013-2013) adlı diziye konuk olmuştur. 2013 yılının sonbaharında üçüncü albümünün kayıtlarına başladı. Dört ay süren kayıtlar sonrasında 18 Şubat 2014 tarihinde ustalık eserim dediği ve En Baştan adını verdiği albümünü yayınladı. Albüm yayınlanmadan on bir gün önce “Çatı Katı” adlı parça yayınlandı ve büyük ses getirdi. Albümden daha sonra üç parça yayınlandı. Eylül 2014 tarihinde Sinem Aksoy ile evlendi. Bu dönemlerde GTR Müzik adını verdiği müzik şirketini kurdu.[2]

2015 yılında FOX’ta yayınlanan Sesi Çok Güzel yarışmasında Sibel Can ve Sertab Erener ile birlikte jüri koltuğuna oturmuştur. Aynı yıl İnadına Aşk (2015-2016) adlı dizinin müziklerinin yapımcılığını üstlendi. 2016 yılının sonlarında Sessiz adını verdiği albümünü çıkardı. Albüm yayınlanmadan bir hafta önce albümden “Öyle Güzel ki” adlı parça yayınlandı. Albüm çıkarmadığı dönemlerde single yapmıştır ve bazı sanatçıların albümlerine konuk olmuştur. 2019 yılında Virgül ve Gökhan Türkmen’le Az Biraz adlı iki EP yayınladı. 19 Kasım 2020 tarihinde Romantik adını verdiği on parçalık beşinci albümünü yayınladı. Albümde 2019-2020 arasında yayınladığı single parçalar da yer aldı.

 

Gökhan Türkmen Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Gökhan Türkmen Konser Videosu

Gökhan Türkmen Fotoğrafları

Gökhan Türkmen Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Gökhan Türkmen ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Gökhan Türkmen ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Gökhan Türkmen ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Türkmen Whatsapp: 0541 612 35 35

Gökhan Türkmen Telefon: 0541 612 35 35

Gökhan Türkmen Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Gökhan Türkmen ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Gökhan Türkmen hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Gökhan Türkmen ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Gökhan Türkmen ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Gökhan Türkmen Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey