Necati ve Saykalor

Necati ve Saykalor, 2011 yılında kurulmuş vokalist ve sazcı Necati Karadayı, gitarist Alper Kayman, bas gitarist Barış Şanlısoy, ve baterist Serhat Ergür’den oluşan Türk rock müzik grubu.

Necati ve Saykolar, 70’li ve 80’li yılların Anadolu Folk Rock müziğini modern sesler ile günümüze ustaca taşımakta ve başarı ile temsil etmektedir. Çeşitli şarkıları kendilerine özgü bir tarz ile yorumlayarak performans içinde doğaçlama replikler ile tiyatral bir gösteri haline dönüştürmekte, dinleyici kitlesine konserin yanında eğlenceli bir atmosfer yaratmaktadır.

Grup ilk temellerini 2008 yılında attı. Son halini ise 2011 yılında aldı. Denizli çıkışlı olan grup, ilk yıllarında amatör olarak yerel mekanlarda sahne almaya başladı. Sahne performanslarında esinlendiklerini belirttikleri Cem Karaca, Barış Manço ve Moğollar gibi eski anadolu rock sanatçılarının şarkılarını yorumlayıp yakın çevrelerde tanınmaya başladılar. Haziran 2014’te ilk albümleri olan Dur Bak Dinle Geç’i çıkardılar. Bu albümden sonra aldığı sahnelerde kendi şarkılarındın yanı sıra eski sevilen şarkıları çalmaya devam ettiler. Mart 2017’de Hayko Cepkin’in prodüktörlüğünü üstlendiği ikinci albümleri Mütemadiyen piyasaya sürüldü.

Necati ve Saykalor Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Necati ve Saykalor Konser Videosu

Necati ve Saykalor Fotoğrafları

 

Necati ve Saykalor Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Necati ve Saykalor ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Necati ve Saykalor ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Necati ve Saykalor ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Necati ve Saykalor Whatsapp: 0541 612 35 35

Necati ve Saykalor Telefon: 0541 612 35 35

Necati ve Saykalor Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Necati ve Saykalor ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Necati ve Saykalor hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Necati ve Saykalor ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Necati ve Saykalor ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Necati ve Saykalor Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey