Manga

Manga, Ankara kökenli Alternatif Rock, Nu-Metal ve Rapcore tarzlarında müzik yapan Türk rock grubudur.

Grup beş stüdyo albümüne sahip olup son albümleri Antroposen 001’i 14 Aralık 2021 tarihinde piyasaya sürdü. Antroposen 001, grubun Işıkları Söndürseler Bile’den (2014) sonra yaklaşık yedi yıl sonra yayınladığı ilk stüdyo albümüdür ve grubun iki stüdyo albümleri arasındaki en uzun farktır.

2001 sonlarına doğru kurulan maNga grubunun hikâyesi Yağmur Sarıgül “Yamyam” (Gitar)’ün barlarda “cover” parçaları yorumlayıp eğlendikleri gruptan ihraç edilmesiyle başladı.[kaynak belirtilmeli] Yeni grubunda rock müzikle elektroniği, sert gitar riffleriyle rap vokalleri birleştirmek isteyen Yamyam öncelikle okuldan en yakın arkadaşı Orçun Şekerusta (Bas gitar)’yı gruba dahil etti. Sonrasında Özgür Can Öney (Davul), Efe Yılmaz (Turntable) ve Ferman Akgül (Vokal)’ün gruba dahil olmasıyla ilk kadro tamamlanmış oldu. Tarz olarak ise yeni yeni gönüllerini kaptırdıkları “nu metal” ve “hardcore” akımını benimsemişlerdi.

Albüm maceraları ise Eylül 2001’de Ferman’ın “Sing Your Song” yarışmasına katılma fikriyle başladı. Orçun’un özel nedenlerden dolayı gruptan ayrılmak zorunda kalmasıyla Cem Bahtiyar (Bas gitar) gruba dahil oldu ve maNga şu andaki yapısına kavuştu.[kaynak belirtilmeli] Böylelikle beş ayrı karakteri, beş ayrı müzik zevkini ve beş ayrı duruşu sergileyen grup Japon çizgi romanı geleneğinin ünlü ekolü olan maNga ismiyle uzun yıllar sürecek albüm hayali için yola çıkmış oldu

Manga Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Manga Konser Videosu

Manga Fotoğrafları

Manga Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Manga ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Manga ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Manga ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Manga Whatsapp: 0541 612 35 35

Manga Telefon: 0541 612 35 35

Manga Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Manga ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Manga hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Manga ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Manga ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Manga Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey