Derya Bedavacı

Derya Bedavacı,1981 yılında dünyaya gelen Derya Bedavacı, 7 çocuklu Sivas’lı bir ailenin 3. çocuğudur. Ailesi ile birlikte İzmir’de yaşamını sürdürmektedir. Hakan Altun ile birlikte seslendirdiği “Kavuşmalıyız” isimli tekli çalışması ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

Müzisyen Murat Bedavacı ile evli olan Derya Bedavacı’nın Ada Su isminde birde kızı vardır.

Yorumcu kimliğinin yanı sıra besteleri ile de adından söz ettiren Derya Bedavacı, günümüze kadar birçok sanatçı arkadaşına beste vermiştir. Kubat‘ın seslendirdiği Veda, Buram Buram, Eyvah, Hakan Altun’un seslendirdiği Saki ve Ferhat Göçer‘in seslendirdiği Sanane bunlardan sadece bir kaçıdır.

2018 yılında Sayende isimli albüm’ü müzik severler ile buluşturmuş, albümde bulunan tüm şarkıların söz ve besteleri kendisine aittir. Albümün çıkış şarkısı Yıllanmış Eşya ise Tülay İbak’ın yönetmenliği eşliğinde klip olarak yayınlanmıştır.

Derya Bedavacı Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Derya Bedavacı Konser Videosu

Derya Bedavacı Fotoğrafları

Derya Bedavacı Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Derya Bedavacı ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Derya Bedavacı ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Derya Bedavacı ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Derya Bedavacı Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Derya Bedavacı ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Derya Bedavacı hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Derya Bedavacı ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Derya Bedavacı ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Derya Bedavacı Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey