Manuş Baba

Manuş Baba, Mustafa Özkan (d. 1 Aralık 1986, Tarsus, Mersin), Manuş Baba olarak sahne alan Türk müzisyen ve şarkıcı.

Aslen Diyarbakırlı bir ailede doğdu. İlkokul dörde kadar Tarsus Turgut İçgören ilköğretim okulunda okudu. Babasının 1996 baharı mevsimlik işçi olarak Antalya’da çalıştığı zamanlarda ailesiyle birlikte Antalya’ya yerleşti. Antalya’daki ilk ve ortaokul eğitimini Barbaros İlköğretim okulu’nda, lise eğitimini 2005’te Gazi Lisesi’nde tamamladı.[1]

Lise yıllarında babasının kendisine aldığı gitarla müziğe ilk adımını attı. Bir süre gitar, şan ve müzik eğitimi için aldığı derslerden sonra 2010 yılında Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik bölümünü kazandı. Bu eğitimi sırasında Güneşe Yolculuk grubu’nun vokalisti olarak Antalya’nın çeşitli mekanlarında sahne aldı. 2015 yılı itibarıyla Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Klasik Gitar Ana Sanat Dalı bölümünde eğitimini devam ettirirken, müziğine ilgiyle yaklaşan Murat Kınay ile tanıştı ve birlikte çalışmaya başladı.

Sahne adı olan Manuş Baba’yı, çocukluğunda anneannesinin kendisine küçük, güzel çocuk anlamında Manuş olarak seslenmesiyle, Baba’yı da bebekken konuşmaya başladığında ağzından çıkan ilk kelime olarak seçmiştir.

Pop, rock ve deneysel olarak nitelediği kendi beste ve yorum kayıtlarını kişisel web sayfalarında, sosyal ağlarda ve konserlerinde paylaşmasıyla adını duyurdu. 2016’da çıkardığı üç tekli’nin ardından ilk stüdyo albümü Dönersen Islık Çal’ı Temmuz 2017’de çıkardı.

Manuş Baba Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Manuş Baba Konser Videosu

Manuş Baba Fotoğrafları

Manuş Baba Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Manuş Baba ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Manuş Baba ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Manuş Baba ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Manuş Baba Whatsapp: 0541 612 35 35

Manuş Baba Telefon: 0541 612 35 35

Manuş Baba Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Manuş Baba ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Manuş Baba hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Manuş Baba ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Manuş Baba ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Manuş Baba Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey