Ceza

Ceza, Danyal Özçalkan ve Servet Özçalkan’ın oğlu olarak 31 Aralık 1976 tarihinde Üsküdar’da dünyaya geldi fakat nüfus cüzdanında 1 Ocak 1977 olarak kayıt edilmiştir. Küçük yaştan itibaren rap müzikle ilgilenmeye başladı. Ceza takma adını atışmalarda rakiplerin ve seyircilerin cezamız geldi demelerinden ötürü bu ismi almıştır. Public Enemy grubundan çok etkilendiğini söyleyen Ceza, sert sözlerin raple dışarıya nasıl vurulduğunu görüp kendine takma isim olarak Fatalrhymer da ekleyip Ceza a.k.a Fatalrhymer oldu. Bu arada eğitimini tamamlayıp iş hayatına atıldı. Bir elektrik teknisyeni olarak bir yandan iş hayatına devam eden Ceza bir yandan da rap hayatına hız verdi. Hem işin hem rapin bir arada gitmediğini gören Ceza teknisyenlikten istifa etti ve kendini tamamen rap müziğe adadı.

Yerleşke 2023 adlı dergiye 2009 yılında verdiği röportajda aslen Çankırılı olduğunu, 3 göbektir İstanbul’da yaşadıklarını ve soyadlarının daha önce Sarımehmetoğlu olarak geçtiğini ve Çanakkale Savaşı’nda ailesinden 7 şehit verdiğini beyan etmiştir.[1] Kardeşi Ayben de rap müzik yapmaktadır.

Ceza Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Ceza Konser Videosu

Ceza Fotoğrafları

 

Ceza Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Ceza ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Ceza ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Ceza ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ceza Whatsapp: 0541 612 35 35

Ceza Telefon: 0541 612 35 35

Ceza Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Ceza ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Ceza hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Ceza ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Ceza ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Ceza Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey