Bedük

Bedük, ilk albümü olan “Nefes Almak Zor”u 2004 yılında Serhat ismiyle yayınladı. İkinci albümünü ise ilk albümden 3 sene sonra “Even Better”ı 2007 yılında Audiology Records’tan yayınlayarak dinleyicilerin beğenisine sundu. Müzikseverlere, Türk sanatçılardan duymaya alışık olmadıkları bir müzik türü ile tanıştırdı. İzleyenleri hayrete düşüren sahne performansı ile elektronik müziği canlı enstrümanlarla sahneye taşıyan Bedük, Türkiye’deki müzik piyasasına yepyeni bir açılım ve soluk getirerek popüler müziğinin lokomotif ismi olarak yerini aldı.

2008’de ikinci albümü “Dance Revolution” ile yerine sağlamlaştıran Bedük, “Automatik” şarkısına çektiği düğün klibi ile tüm Türkiye’de tanındı ve kolbastı hareketinin başlamasına istemeden de olsa vesile oldu. Bu klip fenomenler arasında yerini aldı. “Automatik” şarkısı ile haftalarca radyolarda ve Mtv Türkiye’de 1 numara kalmayı başardı.

2009’da Cornetto dondurma markasının reklam müziği için “Gel Aşka” şarkısını yaptı ve şarkısının başarısı ile single olarak piyasaya sürdü.

2010 yılında “Go” albümü çıkardı. Bu album Colombia Records / Sony tarafından lisanlanarak Avrupa ve Amerika’da yasal platformlarda (müzik marketler, dijital satış platformları) yerini aldı. Albümün çıkış şarkısı olan ” Electric Girl”ün videosu ile MTV, VH1, Ukrayna M1 listelerinde yerini aldı.

2011 yılında Go albümündeki şarkıların remixlerinden ve 3 yeni şarkıdan oluşan “Ful” albümünü çıkarttı. Yaratıcılıkta sınır tanımıyan Bedük, Türkiye’de ilk “RealD 3D” 3 boyutlu klibini “Ful” albümünün çıkış şarkısı “Ful Animasyon” şarkısına çekti. “Ful” albümünün tanıtımını TTNet’le ortaklaşa yapan Bedük, bu projesiyle Facebook’ta en başarılı projeler arasına girdi ve kampanya süresince1 milyon 250 bin kez dinlendi. Bu albümüm ikinci şarkısı olan “Disco Breaker” için yine bir ilke imza atarak HTML 5 imkânları kullanıldığı interaktif bir klip çekti. Microsoft Türkiye ile işbirliğine giden Bedük, dünyada bu teknloji kullanılarak yapılan 4. klibe imza yine teknoloji kullanımı ve yenilikçi duruşunu sürdürdü. “Ful” albümü ile Amerika’da başarısını sürdürmekte olan Bedük CMJ RPM listesinde 12 numaraya yükseldi.

5 Ocak-23 Şubat 2012 arası M.U.C.K isminde bir dizide Kara Murat isminde bir sinema hocasını canlandırmıştır.

Bugüne kadar birçok ödül alan Bedük; yurt içi, yurt dışında festivallerde, Türkiye’nin dört bir yanında konserlerinde sevenleriyle buluşmaktadır. Bedük, “Overload”u 15 Ocak 2013 tarihinde piyasaya çıkarmış ve aynı yıl 2 Aralık 2013 tarihinde profesyonel müzik kariyerinin 10.yılı şerefine “On” isimli 10 adet Türkçe parçadan oluşan albümü çıkarmıştır. Ayrıca Harun Kolçak’ın Çeyrek Asır albümünde Kolcak’a Sensiz Olmam şarkısında eşlik eden sanatçı, TRT FM’de yayınlanan ve Banu Karakuş’un sunduğu Bir Akşam Hatırası programında aslen Diyarbakır’lı olduğunu dile getirmiştir.

 

Bedük Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Bedük Konser Videosu

Bedük Fotoğrafları

 

Bedük Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Bedük ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Bedük ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Bedük ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Bedük Whatsapp: 0541 612 35 35

Bedük Telefon: 0541 612 35 35

Bedük Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Bedük ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Bedük hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Bedük ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Bedük ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Bedük Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey