Sakiler

Sakiler, Pinhani’ye ait olan Dünyadan Uzak parçasını kendilerine has bir tarzda yorumlayarak, milyonlarca kişinin beğenilerini kazanan Sakiler grubu üyeleri: Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan’dır.

Üç kişilik bir gruptan olan grubun solisti Hasan Gözetlik’tir.

Pinhani’ye ait Dünyadan Uzak adlı şarkıyı Sakiler, cover yaptı. Sakilerin cover yaparak güzel bir çalışmaya imza atmış olduğu Dünyadan Uzak şarkısı çok beğenildi. Grubun solisti Hasan Gözetlik’in sesindeki Müslüm Gürses notaları ise büyük beğeni toplarken herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

90 doğumlu olan Hasan Gözetlik Mimar Sinan Üniversitesi konservatuvar mezunu. Evli olan sanatçının 3 çocuğu var… Esas sazı trombon, trompet. Koray Avcı’nın orkestrasında üflemeli çalgılar çalan roman kökenli bir müzisyen.

Sakiler Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Sakiler Konser Videosu

Sakiler Fotoğrafları

Sakiler Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Sakiler ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Sakiler ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Sakiler ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp: 0541 612 35 35

Telefon: 0541 612 35 35

Sakiler Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Sakiler ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Sakiler hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Sakiler ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Sakiler ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Sakiler Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey

Sakiler, Sakiler İletişim Bilgileri, Sakiler Konser, Sakiler Menajerlik, Sakiler Rezervasyon, Sakiler Telefon Numarası, Sakiler Konser Ücreti, Sakiler Sahne Fiyatı