Soner Arıca

Soner Arıca, aslen Fatsa, Orduludur. 7 çocuklu bir ailenin son üyesi olarak dünyaya gelen Soner Arıca, ilkokulu Fatsa’da, Sakarya ve Dumlupınar İlkokullarında okudu. Ortaöğrenimini Fatsa Ortaokulunda tamamladıktan sonra Şişli Kolejinde lise eğitimini yapmak üzere İstanbul’a geldi. Lise eğitiminden sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü kazandı. Aynı zamanda, teknik direktör Erdoğan Arıca’nın ve oyuncu Levent İnanır’ın kardeşi ve Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır’ın yeğenidir. 1986 yılında profesyonel mankenlik hayatına başladı. 5 yıl mankenlik yaptı. Mankenlik yaparken, bir reklam ajansında casting sorumlusu ve prodüksiyon asistanı olarak görev aldı. Müzik hayatına atıldığı 1992 yılında mankenlik mesleğini tamamen bıraktı.

İlk albümü “Bir Umut”, 1992 yılında çıktı. 2002 yılında Bursa’da özel bir tiyatroda Love Story’nin başrolünde oynadı ve bu ilk tiyatro deneyiminde çok başarılı oldu. 2008 yılında Abdullah Şahin Tiyatrosu’nda Çılgın Yenge, 2009 yılında yine Abdullah Şahin Tiyatrosu’nda Üvey Karım ve 2011 yılında Adım Tiyatro’da Kanlı Nigar oyunlarıyla tekrar tiyatro sahnesine çıktı. 2005 yılında uzun zamandır üzerinde çalıştığı romanı “Belki de Hiç Unutmadım” yayınlandı.

Soner Arıca Hızlı İletişim Telefon 0541 612 35 35

Soner Arıca Konser Videosu

Soner Arıca Fotoğrafları

Soner Arıca Telefon Numarası ve Konser Organizasyonu 0541 612 35 35

Soner Arıca ulaşmak için 0541 612 35 35 numaralı telefondan booking hizmeti alabilirsiniz. Soner Arıca ile konser ve sahnelerinizde renk katmak bizleri mutlu edecektir. Açılış organizasyonları, Belediye Konserleri, Bayii toplantıları, Okul Söyleşileri, Yurt Dışı programlarda, İmza Günlerinde yardımcı olabiliriz. Soner Arıca ile organizasyonlarınızda yer almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Soner Arıca Whatsapp: 0541 612 35 35

Soner Arıca Telefon: 0541 612 35 35

Soner Arıca Konser Organizasyonu Sahne Fiyatı

Soner Arıca ile konser organizasyonu fiyatını etkileyen başlıca faktörler vardır. Bunlar konser tarihi müsaitliği, konser organizasyonu yapılacak olan şehir ve konser organizasyonunda Soner Arıca hitap edeceği kitle önemlidir. Bazı organizasyonlarda playback yapılabilir bazen de konser ücretlerine ilave olarak orkestra ücreti eklenebilir. Soner Arıca ve ekibinin Uçak biletleri, transferler, konaklama ve yemek bedelleri ilave olarak eklenecektir. Soner Arıca ile En hesaplı ve en uygun fiyat için bizimle iletişime geçiniz…

Soner Arıca Telefon: 0541 612 35 35 Mustafa Bey